Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

AUTO Xtreme | Blue AUTO Mazar | AUTO White Widow | Dutch Passion


Recommended Posts

Czekam na fotki bo regularnie tu zaglądam i porównuje do swoich automatów ;)

Teraz jest w Polsce dosyć tropikalna temperatura (przynajmniej u mnie), podlewasz częściej?

Czym jest spowodowane karłowacenie się roślin? Kiedyś czytałem chyba na forum ale kompletnie mi wyleciało... pewnie przez światło ale lepiej zapytać :D

pozdro i powodzenia!

 

Fotki będą w przeciągu 2-3 dni :)

A moje sie skarliły bo troche za długo eksmitowałem je na spota... po części moja wina, ale tak jak wyżej kolega napisał to nie są jakieś mega automaty :)

Nie podlewam częściej bo nie mam jak być na miejscu kiedy tylko chce :) Ale teraz jak będe nawodnie je mocnej bo szykują się upały mega tak jak mówisz

 

pozdroo!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

WITAM


CHCIAŁBYM PRZEDSTAWIĆ KOLEJNY UP ROŚLINEK


 


PANIENKI DOSTAŁY DAWKĘ BIOBLOOM - TOP MAX - PK 13/14


 


  ZOSTAŁY PODSYPANE ŚWIEŻĄ ZIEMIĄ.


 


DO TEGO ŚLIMAKOL,MRÓWKOZOL


 


DZIEN ZYCIA OKOŁO 44-45 DZIEŃ


 


gallery_36692_1127_377641.jpg


------------------------------------------------------------------


gallery_36692_1127_1247563.jpg


-----------------------------------------------------------


gallery_36692_1127_1499563.jpg


-------------------------------------------------------------------


gallery_36692_1127_513486.jpg


pozdrawiam wszystkich


  • Upvote 5
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Scorp@ Jak nie dożyjesz jak już zamawiaj pechy na następny rok :D w sumie ,może lepiej poczekać na jakieś promo albo nowości :) noo niech rosną rosną czekam z niecierpliwością :)

Smaku@ A no dokładnie jakoś to leci :) nie jest to - to o czym myślałem ,ale i tak jest dobrze :) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Toksyna@ Hmmm może dlatego,że dostały delikatny oprysk z Asahi przy przesadzaniu do donic.. nie mam pojęcia... ja używam BioBizz BioBloom i Top Max a na wega nawet nic nie miały :) , ale teraz jak będę to i tak dam samą wodę bo i tak im nie brakuje narazie niczego.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ganji Fan2@ Z tego co piszą to niby FishMix ma zastąpić BioGrow na OUT, więc na początku samym dostały małą dawkę ale niedługo się określiły,więc przestałem stosować i teraz jade na samym BioBloom i TopMax. Ostatnio tez zostaly troche przelane wodą na rozluźnienie :) i dostały minimalną dawkę PK 13/14 od Canny

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+