Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

AUTO Xtreme | Blue AUTO Mazar | AUTO White Widow | Dutch Passion


Recommended Posts

MAŁY UP


BEZ REWELACJI...


ROŚLINY ZOSTAŁY TERAZ PRZELANE WODĄ I NA KONIEC MAŁA DAWKA TOP MAX I BLOOM


gallery_36692_1127_299939.jpg


-----------------------------------------------------------------------------------------------


gallery_36692_1127_864977.jpg


 


niedługo muszę wystartować jeszcze jakieś automaty bo sezonówki tez walą w hu***a... coś ten rok nie idzie po mojej myśli...


POZDRO


Odnośnik do komentarza
Share on other sites

SIEMA


MAM DLA WAS KILKA FOTEK


OGOLNIE POGODA Z DUPY


PANIENKI JAKOŚ SOBIE RADZĄ


POZDRO


 


gallery_36692_1127_787920.jpg


=====================================================


gallery_36692_1127_2085690.jpg


------------------------------------------------------------------------------------------------


gallery_36692_1127_983984.jpg


=====================================================================


gallery_36692_1127_1080346.jpg


Komentujcie bo zamuła jest...


  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Furion@ Spokojnie JUż wykiełkowane, wtedy co dodawałem post to juz mozna powiedziec były w ziemi,bo nie kupowalem jednak znajomy wyraził chęć oddania :D teraz już maja po 10dni-11dni około ,więc bez problemu w połowie sierpnia dojdą :) szkoda ,ze nie mam z tamtego roku fotek to bym Ci pokazał jak zbierałem automaty w połowie września, bo zachciało mi się sadzić 25-26 lipca :) fakt, nie były bardzo spuchnięte i mocno dojrzałe, ale pleśń zaobserwowałem tylko u jednej odmiany z ponad piętnastu roślin :) to jest bagienne miejsce ale zarazem w lato gdy smarzy słońce to dookoła wysycha cała bagnista woda i robi sie piekarnik :) a sezony maja lepiej bo od spodu maja wilgotno.

Będzie dobrze ;p poza tym ja już zakonczyłem jeden growLOG z automatami w tym roku, teraz etap suszenia i potem ewentualne fotki i  może założę GL, ale zastanawiam się nad tym :) W tym roku zebrałem już 4 Northern Light Auto od WhiteLabelSeedCompany :) Został na spocie jeszcze jeden. Nie chciałem zapeszać ,że tak powiem :-)

POZDRO!

Toksyna@ Ja też nie wiem co jest co ;p no ale najważniejsze,że wiadomo chociaż co tam jest- nie ważne która to która :) no coś tam idą ...niektóre są 2x większe od odmiany która jest bardzo niska...

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co do doniczek ,to już działam któryś rok z kolei na nich :-) w nast. roku zrobie poł na pół 10-20 w donicach i 10-20 w ziemi zobaczymy jak sobie beda radziły bo dwa lata temu w ziemi było nawet spoko :)

Scorp - no proste juz smarze ponad tydzien trzy auto, i już na samym dnie słoja zostało pare bobków :)

 

DOBRA CZAS NA MAŁY UP

 

gallery_36692_1127_756278.jpg

 

SORY,ŻE TYLKO JEDNA FOTA

TO BYŁA SZYBKA AKCJA

PODLANE BIOBLOOM+TOP MAX

DO OKOŁA POSYPANE SOLĄ OD MRÓWEK BO JEST ICH MILIONY:)

Pozdrawiam!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:) no to spoko :)B)

widać już się budują, ale w rzeczywistości nie są związane (te z tyłu) wypuscily małe bobki jak paznokcie i zlewają sie w jednego ,ale juz widzę rewelacji nie będzie z nich... liczę na te 3 (większe) z nich może uzyska się jakiś wynik...

POZDRO! :harvest: :harvest:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+