Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

AUTO Xtreme | Blue AUTO Mazar | AUTO White Widow | Dutch Passion


Recommended Posts

Furion- Nie mam przy sobie planu rozstawienia roślin bo teraz już nie pamiętam co tam siedzi ;) Passion,EasySativa albo jakis Maroc albo Purple#1 coś z tych i masz rację! były bardzo głodne :) ponieważ nie dawałem im żadnego nawozu- dopiero tydzien temu dostały dawkę BioBizz'a :)

a co do rozstawienia to oczywiście tak zrobię, tylko teraz nie miałem potrzebnych rzeczy do podsypania/wkopania... ale teraz jak będę to zrobię co trzeba :):zen:

 

pozdro!! :elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

WITAM WSZYSTKICH :)


 


 


CZAS NA MAŁEGO UP'A


 


ROŚLINY DOSTAŁY DAWKĘ BIO BLOOM


 


gallery_36692_1127_552026.jpg


=================================================================================


gallery_36692_1127_1457196.jpg


====================================================================================


gallery_36692_1127_231132.jpg


===================================================================================


 


WIEM WIEM, SKARLONE SĄ TR0CHE... NO ALE NIC NIE PORADZĘ TAK W TYM ROKU TO WYGLĄDA...


DOOKOŁA POSYPANE OD ZWIERZYNY


ZAOBSERWOWAŁEM ZNOWU ,ŻE MRÓWKI MI ROBIĄ MROWISKA W DONICACH MUSZĘ ZASTOSOWAĆ MRÓWKOZOL NASTĘPNYM RAZEM I SOLĄ POSYPAĆ.


 


POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA! :)


  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czekam na fotki bo regularnie tu zaglądam i porównuje do swoich automatów ;)

Teraz jest w Polsce dosyć tropikalna temperatura (przynajmniej u mnie), podlewasz częściej?

Czym jest spowodowane karłowacenie się roślin? Kiedyś czytałem chyba na forum ale kompletnie mi wyleciało... pewnie przez światło ale lepiej zapytać :D

pozdro i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+