Skocz do zawartości
thc-thc

grower

AUTO Xtreme | Blue AUTO Mazar | AUTO White Widow | Dutch Passion


Recommended Posts

Bardzo ładnie wszystkie rośliny na jednym spocie?

 

Tak, tylko postawilem je tak na odpierdziel ,bo było już ciemno i trzeba było spadać a do przejścia 2km przez bagna :):bananas:

Teraz jak będę podam im nawozy+ otoczę siatką i wkopie do minumum połowy w ziemię ,żeby ziemia w donicy nie wysychała na wiór przy takim słońcu :shock:

Całkiem nieźle to wygląda ;) Mam mniej więcej też na tym etapie, więc będę zaglądał i porównywał.

POWODZENIA  :elo:

 

No to super! :) moje troszkę wyciągnięte ale spokojnie na OUT to jeszcze lepiej :)

tylko martwie się ,że je przetrzymałem za długo w domu i za późno trafiły do docelowych donic... no ale jestem dobrej myśli i mam nadzieję ,że przyjmą się jak kilka panien obok (ale to już pokażę w innym GL) :D

 

 

dzieki za dobre słowo ludzie!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Furion- Trzymałem właśnie około 14-15 dni... ale pózniej miałem troszke większe kubeczki 0,5l jak do piwa. bo przesadziłem przed wywaleniem na spota i jeszcze stały u mnie z 4-5dni ale nie mam fotki :) I powiem szczerze,że i tak bryła korzeniowa była bardzo rozwinięta i tak jak mówisz były już opory... ale nie miałem jak wyeksmitować je na spota ...trudno zobaczymy ale myślę, ze nie bedzie tak źle :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+