Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Himalaya

User
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,969 profile views
 1. Ok w takim razie muszę stestować ten Carboload, drogi nie jest a efekt może być niby. Nawozy kupie Hesi zobaczę co z tego wyjdzie, jak mówicie że dobre to nie powinno być problemu. Jeszcze szukam jakiegoś grzyba i bakterii typu Humboldt Myco Madness bo tego już zbytnio nie idzie dostać a dobre efekty dawało, niestety mi się skończył już rok temu i użyłem zamiennie taką mikoryzę z ogrodnika to słabo trochę. Poleci ktoś jakiś godny zamiennik?
 2. Pytałem też o ADVANCED NUTRIENTS CARBOLOAD i ADVANCED NUTRIENTS VOODOO JUICE.
 3. O witam, Vito i ty jeszcze tu rządzisz niezły z ciebie kocur. Szacun za poświęcenie. Nie raz mi pomogłeś bezpośrednio i pośrednio, miło widzieć znajome osoby po przerwie. Ziemie wezmę tak jak mówisz Light-Mix bo był ok, a sobie sam będę dodawać nawozy. Domyślam się że dużo spasów już się przez twoje doświadczone rączki przewinęło, więc pewnie możesz coś fajnego polecić co faktycznie daje efekty, bo tyle bajerów jest że nie wiadomo co działa, a co jest tylko fajnym hasełkiem reklamowym. Jeśli chodzi o zestaw Hesi, to coś jest drogie a niepotrzebne i mało daje? A może coś doł
 4. Cześć wszystkim, planuje zakup ziemi i nawozów pod outa i zastanawiam się nad nawozami BioBizz (których już używałem na trzech outach i nie są złe) a Hesi których nie testowałem a też zbierają dobre opinie, cenowo wychodzą podobnie ale jak z efektami. Z Hesi myślę nad: -Hesi Power zyme -HESI BOOST -HESI ROOT COMPLEX -HESI CLONFIX -HESI BLOOM COMPLEX -HESI TNT COMPLEX -HESI SUPER VIT (już posiadam) Z BioBizz było by to: -BIOBIZZ-BIOGROW (jeszcze mam) -BIOBIZZ-BIOBLOOM -BIOBIZZ FISH-MIX (jeszcze mam) -BIOBIZZ TOP-MAX -BIO-BIZ
 5. Sorry że tyle to trwało ale robota goni i nie było kiedy wstawić. Cybuszek zamontowany, działa jak trzeba i ogólnie sprzęt bardzo fajny. Idzie nim pociskać niezłe chmurki a dym jest bardzo łagodny (nawet może aż za łagodny bo można ciągnąć i ciągnąć, ale to może tytoń dla mnie za słaby deczko) i przyjemny w smaku. Jako urozmaicenie do małego posiedzenia przy piwku sprawdza się elegancko (przebuchałem już całego melona, na dniach zabieram się za testowanie arbuza). Jeszcze raz wielkie dzięki.
 6. Właśnie przeniosłem do domu konkursową shishe bardzo fajny sprzęt (wydawało mu się że będzie ciut mniejsza nawet), koszuleczka elegancka, młynek mały poręczny na pewno się przyda (mam większe ale ten jest zgrabniejszy i dosyć fajnie chodzi będzie akurat na wypady plenerowe). Tytonie pachną bardzo intensywnie i cukierkowo, szczególnie melon i arbuz przypadły mi do gustu, zobaczymy co wyjdzie przy teście smakowym . Niestety poczta chyba mnie nie lubi i pomimo starannego zaparkowania całości cybuch był w proszku lekkim (sam nie wiem jak oni to zrobili ale widać do wszystkiego są zdolni)
 7. Paczuszkę odebrałem już jakiś czas temu, bardzo miło z waszej strony, 3x AK auto dołącza w szeregi (a wasz sklepik dołącza do mojej listy polecanych jak i na pewno u was jeszcze coś kupię jak będzie okazja), gram dalej o główną nagrodę. Pozdrawiam.
 8. Po prostu szacun, napisałem to żebyście bardziej uważali i nikt więcej indorów nie dostał. Ale już jak tak bardzo nalegacie to nie pogardzę dodatkowymi auto . To się nazywa dbać o klienta. PW już ślę.
 9. Himalaya

  out 2015 Himalaya

 10. Panowie jak robicie konkurs outdoor to chociaż mogliście wysłać pestki outdoor a nie indor. Boxa nie mam i pesteczki się zmarnują albo będą leżały na lepsze czasy, a szkoda bo myślałem, że dojdzie mi coś nowego w ogródku.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+