Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

ściągają PK bo nadchodzi poważne kwitnienie, przy takim potencjale wzrostu ciężko jest to nadgonić organicznymi,

rośliny rosną na tyle mocno że standardowa dawka okazuje się lekkim niedoborem

stare liście to taki naturalny bufor, nie są już potrzebne a jeśli roślina potrzebuje któregoś z pierwiastków mobilnych to sobie ściągnie

 

ewentualnie może przy podsuszaniu na chwilę brakło, nie należy przesadzać z tym przy glebie bo zmieniają się właściwości i jałowieje

 

tak dla LED najodpowiedniejszy wydaje się trening na siatce, lampę można wtedy blisko i każda partia dostaje mniej więcej równą porcję światła

Edytowane przez Dzik
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wszystko jest zdrowo, rośliny same uśmiercają liście które im są nie potrzebne. Ja nie obrywam puki sam nie odpadnie. Poza tym to organika, zanim mikoryza się pobudziła do życia mija 2 tygodnie :) Ważne że świeże liście zdrowe, na stare się nie powinno zwracać uwagi  :big-joint:

 

Po podaniu jednorazowo dawki nawozów widać efekt, w kolejnym upie będzie więcej topów hehe 

 

Led + siatka = bardzo dobry wynik, ja nie mam siatki ale będę łamał ile da radę  :laugh:

 

 

edit: jedna roślina jest od góry poparzona HPS'em, zostawiłem na dwa dni bez opieki i pod samą żarówkę wyrósł, teraz jest połamany :) 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+