Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250W | Serious 6, K-Train, AK-47, White Dog, White Sugar af


Recommended Posts

7 dnia już były te białe guziki co z nich korzeń wyrasta

10 dni od ścięcia, zdjęcie jest świeże

 

reszty nie ruszam bo mógłbym uszkodzić

przesadzał będę za parę dni, jak już będą konkretne korzenie bo (jak  mniemam) wtedy niema szoku przy przesadzaniu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

woda wierzbowa 

korzonek Z do sadzonek zielonych-nie żebym polecał bo na pewno są lepsze - to nic innego jak łagodne stężenie PK i mikroelenentów,

mieszanka kokos 60% + perlit 30% +  dobrej gleby 10% (dla składników odżywczych)

 

Pierwsze 3 dni w pomieszczeniu i wilgotność max. Później stopniowo uchylane. Zmniejszana wilgotność żeby stymulować korzenie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Najpierw mi Pan cukrował teraz trzeba się wywiązywać? ^_^

Zjebany start z przyczyn niezależnych i prostowanie problemów. Wstyd się przyznać ale ta sama gleba :Facepalm: . Jednak jak człowiek przykuty do łóżka to ciężko było o co innego. Wypaliłem wszystko i wykurowałem się. Dobra sprawa takie ziółko jak zdrowia braknie. Teraz zawał roboty więc mniej UP. I detox.

gallery_40794_1166_22112.jpg

gallery_40794_1166_150538.jpg,

gallery_40794_1166_182011.jpg

gallery_40794_1166_265409.jpg

 

Teraz zrobię klony z odrostów z których i tak nic by nie było. Najlepsze geny magazynujemy. Niepotrzebne na out byle gdzie, i niech sobie ktoś nawet znajdzie :P

 

Rewelacyjny AK47 się trafił co już widać od sionka.

White Sugar zaczyna ślicznie pachnąć i zapach przypomniał mi jakąś roślinę z Out.

 

Wydaje mi się że da się wyczuć te same terpenty u różnych odmian.

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+