Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 88W / LED 46W | White Russian AF


Recommended Posts

@Dzik - karma wraca , wraca  :D wiem że to widać , ale naprawdę aż miło zaglądać do boxa.

Małe lecą naprawdę szybko , tym bardzej mnie to cieszy bo wiem , że nie są to optymalne warunki a dość skromne.Jednak najlepsze jakie mogę im dać.

Za kilka dni dorzucam światełka trochę.Jeszcze jedną CFLPHILIPS'a T2 23w 2700k.

Z temp. nie ma problemu (23-25st. w dzień i 23-24st. w nocy) , więc trochę więcej światła na FLO nie zaszkodzi ;)

A co do naginania to zobaczymy , jak będą tak szybko szły to nie będę miał wyjścia.

 

W sumie docelowo będzie 111w CFL + 46w LED

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@bart85 - odnośnie wentylacji to praktycznie jej nie ma. W sensie nie mam żdnych wlotów i wylotów.

Są w boxie 3 wiatraki na usb i ten malutki nawilżacz też na usb-który jednak podłączyłem do sieci.

No i box to jak najbardziej szafka.Dokładnie górna część szafki w dodatku obok rur od kaloryfera , więc powiem Ci , że sam się dziwię , że nie ma problemów z temp. i wilgotnością. Wiatraki są ustawione 2 pod kątem na przeciw siebie i jeden który dmucha do góry plus nawilżacz który i tak zaraz nie będzie się tam mieścił ;)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiatraki podłączyłem do ładowarki USB chociażby taka jak w iPhonie. USB do ładowarki (3 wiatraki do 3 ładowarek, starałem się nie robić tego przez inne przejściówki czy podzielniki bo moc waitraków by spadła) , ładowarki do prądu i gra tzn. dmucha ;)

 

Ładowarki już od 2-3 zł wylookasz na alledrogo do tego przesyłka rzecz jasna.Wiatraki pod USB koszt jednego to coś koło 10zł (dokładnie nie pamietam , bo już z rok je mam - i ciągle działają ;)  )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+