Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 88W / LED 46W | White Russian AF


Recommended Posts

@greenmouse - u Ciebie może być cacy. Nie wiem jakie masz diody , ale podejrzewam , że dużo lepsze niż te wkładane do owych żarówek.

Moc jednej diodki to zaledwie 0,1w. Nasze żarówki to tani chiński wynalazek ;) Co prawda sprawdzają się w jakimś stopniu. Ale co do wiarygodności produktu z opisem to właśnie nie za bardzo wierzę w opisy chińskiego producenta ;)

Stąd kupiony watomierz (żeby sprawdzić moc faktyczną żarówek) i skoro już na wstępie okazuje się , że 50w to faktycznie 14w a 80w=32w + duża przewaga czerwieni w stosunku do niebieskiego i już wiadomo czemu wspomagam się CFLkami ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@greenmouse - no w sumie nie wiadomo co to za diody są ;) ale skoro coś tam idzie...to chyba działają :)

 

Następny up planuje zrobić w 35 dniu tj. za 6 dni. Może bedzie widać większą różnicę ;)

Dziś dorzucone troche śwaitła (PHILIPS T2 23w 1570 lm) , temp. obecnie waha się między 25-27st. wilgotność ok. 35-40%.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powitać Wszystkich.

 

Panny dość szybko idą w górę. Już teraz mają ponad 30cm. Za kilka dni będą problemy z wysokością. Przewiduję naginanie ;)

Wczoraj rano podlane razem z nawozami (PLAGRON TerraBloom + HESI BOOST) pierwszy raz pełna dawka producenta.

Niedoborów nie widać przenawożenia również. Nie planuję już robić żadnych oprysków - McCeam jak i ASAHI SL odstawione .

ASAHI w sumie oprysk 3krotny do rozpoczęcia się FLO , a McCream 4krotny oprysk - ostatni 5dni temu.

Up za kilka dni , tj. 11-go akurat w 35 dniu życia - będzie porównanie z poprzednią Rosjanką w tym samym 35 dniu.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Panny zaczynają mnie przerażać....powoli przestają się mieścić zarówno na wysokość jak i na szerokość :(

A to dopiero 33 dzień :blink:

Zastanawiam się nad pozbyciem się dolnych odrostów -tylko to są auto więc może im to nie wyjść na dobre.

Nie spodziewałem się (mając tą odmianę już kilka razy) , że zrobi się taki busz....

Jak flo się rozkręci na full to nie wiem co zrobie.

No nic...w sumie może lepiej tak niż tak jak ostatnio z Kushem ;)

Zapach coraz mocniejszy , ale jeszcze znośny. 

Może SmakMaroca999 , albo inni growerzy którzy często bawią się w auto coś doradzą bo coś brak pomysłów u mnie.

A takiego "problemu" jeszcze nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+