Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 88W / LED 46W | White Russian AF


Recommended Posts

Witam WSZYSTKICH.

 

Jak pisałem wcześniej , ruszam z automatami WR.

Tym razem chcąc zrekompensować ostatnią wtopę z Kushem , zapodałem 2szt. do jednej donicy.(wybór dokonany celowo-oszczędność miejsca).

 

W sobotę pestki wylądowały na wacikach.Jedna pękła w niespełna 24h a druga w niespałna 48h.

Po pęknięciu pestki wylądowały w glebie.Dziś nad ranem wynurzyły się z ziemi.

 

Od początku:

 

Box: szafka 60 x 37 x 47

Nasionko: 2 x White Russian AutoFem - Bulk Fem Seeds (od GajnaFarmer)

Donica: Miska 12 l (wym. 36,2 x 33,2 cm x 19cm)

Podłoże: PLAGRON LightMix 25l

Nawozy: HESI Root Complex , ASAHI SL , VALAGRO McCream , PLAGRON TerraGrow , PLAGRON TerraBloom , PLAGRON PK 13/14 , HESI BOOST

Światło: 46wLED + 111wCFL (65w 5500k 46w 2700k)- (zmiana od 45-go dnia*46wLED+88CFL) i tak do końca

Wiatr/wilgotność: 3 x wiatrki na USB / nawilżacz mini pod USB

 

Temp. waha się między 25-28st w dzień w nocy 22-23st.Z wilgotnością narazie jest lipa więc jutro (jeśli dotrze) dorzucam nawilżacz wspom. powyżej.

 

Poniżej kilka fotek:

 

Dzień1

1

2

3

4

5

6

7

8

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema. Ja bym nie mieszał nawozów różnych producentów. Ja bym nawet tego terra grow nie używał, tylko po pierwszych 4 tygodniach terra bloom, a po 6ciu green sensation. Na początku bym może dał z 2-3 razy power roots'a.

Powodzenia ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Anonymous - McCream jest w pełni organiczny.Z alg z morza norweskiego.Stosuje go tylko w razie pojawienia się niedoborów ;)

 

@hi2per - spoko nie mieszam ;)HESI Root Complex zapodany pierwszy raz dziś rano.Co do TerraGrow , to też myslałem , że przy szybkich auto nie ma to większego sensu. Gdy pojawią się preflowery zaczne od razu z TerraBloom , niestety GreenSensation nie posiadam.Mam PK 13/14 też PLAGRON'u i na koniec HESI BOOST- też organiczny.

 

Nie Dziękuje tym razem żeby nie zapeszyć ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Myślałem , ale nie mam go gdzie 3mać.Musi zostać jak jest (niestety-albo i stety).

To co jest , jest "zbunkrowane" i to jest max co moge zrobić.Mam niezbyt wielkie mieszkanie , a córce w pokoju nie będę robił boxa :) Szafka ma podobne wymiary a nawet jest ciut większa od mini boxa.

Muszę się zadowolić tym , że wogóle coś tam mam i że żonka mi nie sapie na roślinki ;) i tak jest tolerancyjna jak na mój gust :)

 

Także u mnie tylko underground wchodzi w grę :)

 

Może kiedyś jak pobuduje dom....kto wie.... ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+