Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 88W / LED 46W | White Russian AF


Recommended Posts

Gość masakrator

No napewno mniej sie grzeje , bo tej 70 hps nie da rady dotykac ,ale tez jest mniejsza wymiarami  i trzeba by porownac jak nagrzewa powietrze ,u mnie taka duza swietlowka grzala tak samo jak ten hps ,a moca sa podobne .

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dlatego szukałem CFLki fotograficznej.Bo czytałem , że mają zminimalizowaną opcją nagrzewania się.

I faktycznie tak jest.

Temp. w boxie-(patrz szafce) po wymianie 40w-atowego POLUXa na tą 65w spadła o 2st.Niby nie dużo a jednak robi różnice.

No i POLUX 40w mierzony watomierzem żre 32w a ta 65w żre 51w.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki za miłe słowa :)

@mariajanina80 - też myśle , że jak na 11-sty dzień rozwijają się OK.Co do zapisywania wszystkich zmian...to nie za bardzo wiem o co biega ;) Ale looz , będę wrzucał fotki w miarę regularnie.Następną CFLkę planuje dorzucić dopiero po pokazaniu się płci.

Ale nie będę sie nad tym zbytnio "spuszczał" i dorzuce to co mam (1 lub dwie CFLki PHILIPS T2 , po 23w; 1570 lm , 2700k każda).

Szkoda mi monety i dlatego inwestycje na tym poziomie muszą zostać wstrzymane do odwołania.

Nawozy są , oświetlenie- jakieś jest , dobra ziemia też a panienki rosną.I wszystko w temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+