Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 88W / LED 46W | White Russian AF


Recommended Posts

@gfarmer , słabo rosną na samych LEDach , bo jest zbyt mało niebieskiego światła i dlatego z CFLką o chłodniejszej barwie będzie lepiej ;)

 

U mnie małe sobie fajnie rosną.

Szybciej napewno niż Special Kush , no ale co prównywać szybkość auto do pełnosezonówki przy takim świetle ;) W dodatku Kush miał 12/12 od pestki ,  a teraz Ruski mają 17/7 i tak zostanie do 2 tyg. przed ścinką , na ostatnie 2 tyg. 12/12.

 

CFLka 65w 5500k wjechała dziś , ale zapodam ją dopiero za kilka dni.Narazie nie ma potrzeby.

A props CFLki , niby 65w a na watomierzu 51w ;) podobno 3800 lm.No ale zobaczymy.Razem z LEDami powinno być nie najgorzej.

 

Wilgotność podskoczyła do 65% i więcej ni chu chu.

Fotki zapodam w 14 lub 15 dniu życia małych.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość masakrator

Na czasie kwitnienia sie nie odbije ale raczej na ilosci ziola . Te cfl te duzych mocy nie lepiej zamienic na hps 70w ? Wiem z wlasnego doswiadczenia ze sa duzo duzo mniej skuteczne ,pozatym w takim balasciku 70 w mozna sobie zarniki zmieniac hps na metalohalogen .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@masakrator , też jestem zdania , że HPS nawet 70w jest lepszy od każdej CFLki.Tylko z temp. ciężko wyrobić przy dość garażowych i ograniczonych warunkach.

 

CFLka którą (jednak) dziś zainstalowałem (65w 5500k) w zamian za 40w POLUX'a 6400k.Prawie wogóle się nie grzeje.Co prawda moc faktyczna jak przy każdej CFLce jest zawyżona.Ale POLUXa praktycznie nie dało się dotknąć , bo kilku sek.łapa piekła.Nawet PHILIPSy się sporo nagrzewają.

A tą normalnie można 3mać za "rozgrzany" koniec.Owszem jest ciepła , ale tylko ciepła.A to dużo przy jak wspomniałem wcześniej , ograniczonych możliwościach lokacyjnych :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+