Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 88W / LED 46W | White Russian AF


Recommended Posts

@bart85 , zostawiam do końca.Przy 4 growach nie licząc dwóch ostatnich , miałem dokładnie te same CFLki foto.5500k 65w. I powiem Ci , że te auto które pod nimi miałem spisywały sie bez zarzutu.Gdy zamontowałem 2szt. tych samych CFLek rok temu na Wielkanoc z SuperSkunkaAuto tez od Bulka wyszło 149mokrego.Więc jak najbardziej zostawiam ją.

I zobaczę jak będzie z temp.przy Philipsach.Bo jeśli sie okaże że temp.za bardzo podskoczy , wtedy nie będę miał wyjścia i będę musiał kupić jeszcze jedną foto 65w 5500k.

 

Pozdrawiam

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cieżko wyczuć.A co planujesz , auto czy fullseason ? Jeśli auto to możesz robić kombinacje , co do full się nie wypowiadam (nie moja bajka ;) ) Jeśli masz POLUXy to możesz mieć problem z temp. bo grzeją się jak cholera.

Mam na "stanie" dwa POLUXy 6500k 40w i 55w - nie używam rzadnej z powodu napisanego powyżej.

Zawsze możesz wypróbować te foto. one się prawie wcale nie grzeją-porównując z POLUXami oczywiście.

Ale to jak zwykle dodatkowy koszt.Więc dobrze przemyśl co i jak , porównaj co Ci się bardziej opłaci.I przede wszystkim czy będziesz miał probl. z temp.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

beda 3 x superskunk auto od bulka. przy 4 (2 Poluxy i dwie jakies Eko z Obiego) mialem w boxie 27 stopni, teraz bedzie LED i 2 swietlowki wiec mysle ze temperatura bedzie okej. tylko tak jak mowie nie wiem czy do konca zostawic 6500k czy na kwitnienie zamienic je na 2700k :)

 

moc tych moich 6500k to 20w jedna, a poluxow 24w jedna. 

 

juz nic wiecej nie dokupuje i nie inwestuje narazie bo narzeczona juz nosem zaczyna krecic troche, ze za duzo kasy na to wszystko przeznaczam ;)

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Skąd ja to znam ;) To Ty jeszcze przed ślubem , to i tak masz looz :D

Czekaj co będzie po  :laugh: A........teraz na poważnie.Mieć swoją rodzinę to jest najważniejsza sprawa w życiu.

Żona , córka , własne M i wydatki idą w sumy których nie zrozumie żaden rozpieszczony szczyl.

U mnie wszystko co mam(y) w życiu zapracowaliśmy sami.Nic od nikogo nie dostając na tacy.O wszystko trzeba było samemu zapierd....lać i na nikogo nie można było liczyć.A dzieciak rośnie żłobek , przedszkole , szkoła.....więc jak ktoś mi mówi , że jedzie na bogato bo ma wyje..ane, to ogarnia mnie pusty śmiech , do pierwszego powinięcia nóżki.

A potem lament i zgrzyt zębów.No chyba , że mamunia i tatuś pomogą :laugh:

 

Dlatego bart85 moje zdanie takie, sam próbuj , testuj.Wiedza i doświadczenie zdobyte na zawsze i przede wszystkim nie słuchaj ludzi którzy nie rozumieją Twojej sytuacji.I na siłę przekonują do swojego - na siłę , cytując klasyka: to się zesrać można  :)

 

Pozdrawiam

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

w sumie nawet w planach narazie nie mamy slubu :)

a jest taki jak mowisz... dziecko rosnie jak na drozdzach, a wszystkie ciuszki, buty dla takich maluchow kosztuja majatek, przedszkole potem szkola... w ogole utrzymanie rodziny to sa powazne pieniadze.

 

gdyby nie rodzina to tez mogl bym odjebac namiot, hpsy, super nawozy, autopoty i chujoty tylko tak mysle po co? w takie rzeczy niech sie bawia ludzie ktorzy z tego zyja, bo jak ja mam miec tylko dla siebie palenie to nie trzeba mi miec kilograma w piwnicy :)

nie powiem bo fajnie to wszystko wyglada jak oglada sie growlogi, ale jak dla mnie to za duza kasa i za duze ryzyko - wiem, ze przy kazdej uprawie nawet tej najmniejszej jest jakies ryzyko, ale wydaje mi sie ze im wieksa tym ryzyko wieksze   :)

 

jak moge miec rodzinke i maly ogrodek ktory da mi troche palenia dla siebie to zdecydowanie wybieram ta opcje :)

 

bede zatem kombinowal :) zobacze jak podrosna na wegu z tymi zimnymi CFLkami, a potem potem pomysle :)

 

dziki i pozdrawiam :)

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+