Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | Super Skunk


Mr.Szatan

Recommended Posts

1. Nie wierz nigdy w to co pisza kiedy dochodzi  po fotkach widac ze tydzien bedzie malo a tez widac ze teraz dopiero beda nabierac konkretnej masy choc nie wiem jak na tych nawozach co ty bo ja ich nigdy nie uzywalem ja jestem juz przekonany do tych co ja stosuje i wiem juz od kiedy lac tylko wode co nic a nic nie traci na smaku.

2.wynik mokrego dziel przez 4 na ogol oscyluje w granicy

 i do tego od siebie skonczysz ten gl to bedziesz wiedzial co poprawic ja tez na poczatku z 0,36m2 i 4 roslin zbieralem 100-120g ale duzo zalezy od genow rozne odmiany daja rozny efekt jednym potrzeba wiecej czasu na wegu innym mniej.Osobiscie jakbym mial cos robic by bylo wiecej to nie wybral bym super skunka od Holendra tylko np.mass monster#2 czy ak47 lub inne typowo komercyjne odmiany ale ja ilosc mam z tylu dla mnie liczy sie jakosc i smak!

Spokojna glowa i do przodu!!!Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

swojego plonu powinienem miec około 300-350g.

350g z lampy 250W, 1,4g z wata ? :) Realne ale nie w tym przypadku gdzie się uczysz, aby taki wynik osiągnąć trzeba mieć już dopracowany schemat uprawy, praktykę jak i pewną odmianę którą wiesz jak rośnie itd. Ja jestem zadowolony jak wynik wychodzi powyżej 0,5g/w  :S5:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+