Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250W | Super Skunk


Mr.Szatan

Recommended Posts

jakieś odżywki dla kulturystów zamówie i będe lał ;p TERAZ MASA! ;p

 

pytanko: w 42dniu znów skracam o 30 minut światełko?:)

i tak czysto teorytycznie - przy odmianach które kwitną 12 tygodni na przykład cały czas się skraca co 2 tygodnie o 30 minut? czy zostajemy na jakimś etapie?:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cześć

Dzień 66/43flo 

 

Wczoraj fp zmieniony skrócone światełko do 9.5 godziny :) Jutro podlewam

fotki z sytuacji:

qq4q

qq2q

qq3q

qq1q

 

Jestem ogólnie troche zmartwiony. Jak oglądam zakończone gl kolegów SmakMaroca lub Dzika gdzie uzywali światła tej samej mocy to szyszki jakoś wyglądają na obszerniejsze. Generalnie wg producenta czyli Holenderskiego Skuna kwitną 5-7tygodni. W moim przypadku wlasnie skończył się 6 tydzień rośliny wyglądają tak jak widać na mało skokszone i "lekkie".

 

1.Bez mikroskopu i z małym doświadczeniem zadaję wam pytanie - czy to faktycznie jeszcze tydzień i kosa czy to spokojnie jeszcze do końca kwietnia będzie kwitnąć (tak mi się wydaje). 

 

2. Niektórzy z was mają już spore doświadczenie i mogą po danych zebranych w temacie określić średni zakres wagi suszu jakiego mógłbym się spodziewać. Bardzo bym was o to prosił - miałbym wtedy punkt odniesienia, żeby wiedzieć czy poszło mi kiepsko czy tragedi nie ma.

 

Od siebie dodam, że widziałem w inych zakończonych gl przypadki 180g suszu z 4-5 roślin i sam sobie wydedukowałem, że swojego plonu powinienem miec około 300-350g. Czuję się na razie przegrany bo z tego co widzę obecnie po szyszkach to będę zaskoczony jak przekroczę 100;/

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+