Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 50W / LED 40W | White Russian AutoFem


Recommended Posts

Warunki jakimi dysponuje (nie zagłębiając się w szczegóły) nie pozwalaja mi na fp: 12/1....

Czyli najpierw weg 13/11 a na flo 11/13 itd.

Taka opcja może być ,czy nie za bardzo ?

 

Jeszcze jedno Vito.

Jak wspomniałem wcześniej,  czas jest dla mnie równo istotny jak wysokość rośliny (a raczej jej niskość).

Czy przy wegu 14dniowym czas uprawy nie wydłuży się zbytnio w porównaniu do tego jak bym od początku poleciał na flo?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Czyli najpierw weg 13/11 a na flo 11/13 itd.

Nie. Już lepiej normalnie 16/8 wegetacja i kwitnienie 12/12

Dlaczego nie możesz ustawić 12/1 ? Na timerach elektronicznych jak i mechanicznych da radę ustawić 12h świecenia, później 5,5h nocy, 1h świecenia, 5,5h nocy i znów 12h świecenia. 

 

 

Czy przy wegu 14dniowym czas uprawy nie wydłuży się zbytnio w porównaniu do tego jak bym od początku poleciał na flo?

Omijając wega i tak roślina nie zakwitnie od razu, i raczej nie będziesz miał na to wpływu kiedy. Każda roślina najpierw buduje korzeń ;) Więc najlepiej dać jej te dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Myślałem , że na flo zastosuję to co jest przy systemie 12-1.Przeczytałem cały artykuł na ten temat i jest tam wyraźnie napisane , że roślinom więcej niż 13h światła na weg nie jest wogóle potrzebne.

A co do flo ,to również było wyraźnie napisane , żeby nie stosować 12/12.Tylko zacząć od 11/13 i sukcesywnie co dwa tygodnie w dół....więc jak z tym jest?

Nie wiem o co Ci chodzi, ta godzina światła jest po to by roślina nie zaczęła kwitnąć, rozbudzasz ją i snu ma tylko 5,5 godziny, co sprawia że roślina jest w fazie wegetacji (wiosna). Jeżeli dasz jej więcej snu to zakwitnie, a inne zmiany fotoperiodu to mogą poprowadzić tylko do zhermienia.

 

 

Jaki najkrótszy zrobić weg ,żeby roślina nie urosła za wysoka i żeby jej żywot pod względem czasu był najbardziej zbliżony do automata?

2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam Wszystkich.

 

Dzień68....harvest time :)

 

Postanowiłem ściąć dziś z rana.Oprócz coraz większej ilości brązowych pistili i ciemniejących trichomów nic się nie zmieniało.

Poniżej kilka ostatnich zdjęć....Jak widać mokrego wyszło trochę powyżej 100g.Zobaczymy ile wyjdzie po wyschnięciu....;)

 

gallery_3712_845_283593.jpggallery_3712_845_121820.jpggallery_3712_845_840059.jpggallery_3712_845_1674558.jpggallery_3712_845_323237.jpg

 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W życiu tyle nie wyjdzie? Co Ty za bzdety piszesz?!

Mój ostatni S.Skunt Auto Fem też od Bulka miał ponad 142g mokrego !

Zdjęcie poniżej.

Poza tym co by mi zależało? Co to ja robie po to żeby rekordy bić?

Zamiast pogratulować (napisać dobre słowo) ,to piszesz jak typowy Polaczek.

-Nie...niemożliwe , napewno kłamie....  :Facepalm:

 

gallery_3712_612_445512.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+