Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250W | White Widow, Big Bud


beginer

Recommended Posts

Hej.

Pojawił mi się mały problemik bo krańce górnych liści zaczęły żółknąć. Nie panikuję zbytnio gdyż z tego co wyczytałem może być to naturalna rzecz, Ale chyba nie bo sprawdzałem dziś Ph i mam 7.0 i to może być problem nr 2. # dni temu roślinki dostały 3 litry roztworu nawozu i 1,5 litra wody. Może przenawoziłem.

Jak sądzicie.

post-41509-0-14924800-1408306898_thumb.j

post-41509-0-73572700-1408307076_thumb.j

 

Poza tym wyciąłem resztę liści spod siatki. Szkoda mi było wyrzusać więc zrobiłem herbatki. Całkiem smaczna i fajna w działaniu B)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hej, wrzucaj do galerii forum zdjęcia ;)

 

To co pokazałeś to jest niedobór potasu.

- zbyt wysokie EC (zbyt dużo nawozu) i mogło zablokować jego wchłanianie

- naturalne że roślina wyciąga z liści w ostatnich dniach / tygodniach

 

Jako że niedługo harvest ja bym się tym nie przejmował :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Roślinki zdrowe,rosną a raczej puchną malinowo. Trichomy cudnie mleczne więc podniecam się i czekam :D .

Zdjęcia w galeri.

Tak a pro po. Przywiozłem z polski nowego boxa w postaci szafy 155\50\75 wys.głę.szer. którą muszę uzbroić.

Wyposażenie jak wyżej plus ewentualne dodatki.Myślałem żeby wszystkie wyjścia wentylacji etc porobić w dachu i rozprowadzić elastykiem alu.

Nasiona Automaty. 4 razy auto mazar i ak 472.

Ziemia do warzy innej nie ma kropka. Nawozy na wzrost i kwitnienie BioCanna,oraz Substral vita plus. Dodatek do gleby jaki mam to Perlit plus możliwa kora.

Wszelkie sugestie mile widziane B)
 

 

http://trawka.org/gallery/image/21856-5/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+