Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | White Widow, Big Bud


Recommended Posts

Co poradzić,błędy początkującego. Z resztą nie pierwszy.

wczoraj podlałem nawozem więc poradź czy płukać dziś czy jutro.

Dziachnąłem też liście pod siatką bo zasłaniały topy. Pewnie przeżyją szok i troszkę się opóźnią.

Jak mnie troszkę upalenie puści to wstawię foty.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zaraz ale wapno powinno podnieść pH, masz pH metr do gleby czy mierzyłeś wylatującą wodę z podstawki ? Bez fotki się nie obejdzie bo to wróżenie z fusów, tak czy inaczej roślina będzie żyć jeżeli będziesz podlewał dobrą wodą :)

Mam Ph metr do gleby w płynie z podziałką na kolory i wczoraj pokazało mocno pomarańczowy kolor co daje Ph 4.

Jest to moja pierwsza uprawa i pierwsza styczność z ogrodnictwem :D i nie wiem czy ten Ph tester jest chu***y czy nie. Jak na moje oko oprócz kilku zauważonych muszek i ubitych nic złego się z nimi nie dzieje.Wczoraj podlałem trzeci raz nawozem,co łącznie dało jakieś 3 litry roztworu na 62 L ziemi.

Czy aby nie za mało?

Co do wody to mogę się tylko domyślać bo w Norwegi ogólnie jest ok i ludziska piją z kranu.

Zdjęcia wrzuciłem do galerii.

Pozdro

 

galeria: http://trawka.org/gallery/album/703-big-budwhite-widow/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Błędem jest wspólna doniczka. Tym testerem się nie przejmuj, ich dokładność jest daleka od ideału. Najlepszym rozwiązaniem jest zwykły pH test w płynie do wody typu GHE pH Test - koszt 25zł. One mają dopiero drugi tydzień kwitnienia, spokojnie jeszcze 6 tygodni ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Może być trudno, ale szukaj growshopu w okolicy, jak nie ma to jakieś OBI / Castorama itp. szukaj gleby do warzyw, dlatego że są nawożone naturalnie, mieszanki kwiatowe mają samą chemię. Dobrze jak mieszanka jest wzbogacona w torf i nie jest w przecenie, nie kupuj najtańszych ;). Jeżeli w składzie nie ma perlitu można 1L na 10L ziemi dodać (koszt perlitu 1L - 1,5zł).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+