Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250W | White Widow, Big Bud


Recommended Posts

Witam.

Zdjęcia wrzuciłem do galerii.

Minął 5 tydzień i 3 dzień kwitnienia.

Roślinki mają się dobrze,liście przestały zółknąć. Nie wiem czy to z braku wody czy nawozów czy oby dwu ale na szczęście jest po problemie.

Podlewam je co drugi dzień na zmianę półtora litra wody (na dwie rośliny) i półtora litra roztworu Bio Flores. Temperatura to 30 do 33 w dzień i 22 26 w nocy. Wilgotność w dzień średnio 45% w nocy 54%,Ph 6,7 ciut za wysokie ale myślę że nie będę kombinował.Główne topy mają od 6 do 10 cm.

Wydaje mi się że przez trening i suszę są opóźnione. Jak sądzicie ile im jeszcze trzeba do pełni szczęścia. Według mnie to ze 4 tygodnie jeszcze poczekam i się obaczy gdyż dopiero nabierają *parchów na listkach*

 

gallery_41509_703_89596.jpg

 

 

gallery_41509_703_137317.jpg

 

gallery_41509_703_379452.jpg

 

gallery_41509_703_138351.jpg

 

gallery_41509_703_187482.jpg

 

gallery_41509_703_625916.jpg

 

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wszystko ładnie idzie. Dałeś siatkę i dobrze, fajnie rozłożone. To jest początek flo więc jeszcze podrośnie.

Możesz większe szczyty podwiązać do tej siatki na boki dzięki czemu doświetlisz doły. Jeśli problemy opanowane to dobrze, ph jest dobre, pewnie głodne były. Jaką masz odległość szczytów do lampy na minimalnym i maksymalnym podniesieniu ? Martwię się o temperaturę, możesz mieć potem większe problemy problemy. Rośliny trenuj przed podlaniem gdy będą bardziej giętkie, po możesz połamać.

Elo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam.

A więc odległość lampy od topów to 30 cm. To jest maksimum,więc jak będzie potrzeba to przerzucę je do drugiej szafy. Zauważyłem też pewne zjawisko. Otóż roślina która jako pierwsza miała przycięty top ma topy wyciągnięte i długie natomiast druga w której jak dobrze pamiętam top miała dziabnięty już w fazie kwitnienia ma topy krótsze ale za to grube i zbite. Ciekawi mnie jaka będzie różnica w wadze. Jeżeli znaczna to będę miał już konkretną odpowiedź kiedy zaczynać trening.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

No zdjęcie dobrze wklejone ale nie będę tutaj cukrzyl

z siatka dales dupy panie pod siatka nie powinno nic byc

ale mozna wybaczyć z racji ze to twój pierwszy grow na przyszłość poczytaj lub popytaj ludzi zanim zalozysz siatke

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiem że dałem dupy bo zdecydowanie dałem ją za późno i połowa poszła w pipę alę trudno. Nie ma nic za darmo. Auto mazar już czeka w kolejce więc mam nadzieję że bnastępny grow będzie lepszy.

Mam tylko nadzieje że efekt końcowy obecnego będzie zadowalający. I nie mam na myśli ilości B)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+