Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Plazma 300W / HPS 600W | Super Silver Haze


Macky

Recommended Posts

Illuminati ciężko cokolwiek teraz naginać, całą roślinę przydało by się obniżyć o 10cm  :laugh:

 

elcnU czytaj całego growloga ;) 4 okazała się hermą i została wywalona jak najszybciej. Powyciągane ? No może, stosowałem tabelkę spliffa, następny grow pojadę według moich widzimisię  B)

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Master Kush - druga także herma, ścięta, totalna lipa, pestki pochodzą od jednego z użytkowników.

 

Super Silver Haze - cudo :) pachnie mocno, aromat cytrusowy, wystarczy uchylić boksa. Trichomy przezroczyste, myślę że jeszcze z 3 tygodnie.

Dostały dziś po pół litra wody z 20ml Orgatrex i 1/2 łyżeczki Bacterex.

 

Od dwóch tygodni co 2/3 dni zakręcam im wodę na jeden dzień.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mogłem wsadzić jeszcze dwie SSH

 

no mogłeś:D Ale kur* lipa z takimi przygodami. 4, 5 hejzów i wyszłoby idealnie. Mimo wszystko jak patrzę na tego kusha, to i z niego trochę lolków by się nakręciło, why not:D Profilaktycznie: smacznego:) chociaż ja naj, ale to najbardziej jaram się Waszymi hejzami :trawka:  Tam będzie uczta :blant:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to niezla lipa jak dwa naraz hermy. Jeden sie jeszcze mogl zdazyc, bo w koncu przecietnie ten jeden na 10 czy 20 bedzie hermem z femek, to juz dwie sztuki malo prawdopodobne. Zawsze dobrze przetestowac jednak kulki co to sie zrobilo

 

SSh cos bardzo szybko dochodzi jak la mnie :) troche wlosow przyjaralo ale w kocu widac ze puchnie. Bardzo ladne krzaczki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dopiero po tych ostatnich zdjęciach zaczęła puchnąć  B) główny topek jest większy od puszki cocal coli  :zjarany: Także miałem wrażenie że szybko dochodzi, włochy brązowe ale trichomy przezroczyste, rośnie też dużo nowych włochów srebrnych i raczej standardowo dojdzie w 120 dni od pestki, na razie jest około 85 dni  :smoking_big:

 

Co do tych masterów, to były reg, wkurzony jestem bo mogłem wsadzić więcej pewnych nasion, dzięki takim baranom traci się zaufanie do użytkowników  <_<  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+