Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Plazma 300W / HPS 600W | Super Silver Haze


Macky

Recommended Posts

Identycznie wygięty pod kątem 90* szczyt miałem z ziomem na oucie, bajerancko to wyglądało. Pewnie byłyby fajne topsy ale sie złamał niestety. Więc niech to będzie dla was przestrogą bo możliwe że jak u Was zaczną puchnąć to to zgięcie może nie wytrzymać cieżarku. Miejcie się na bacznosci :laugh:

Wreszcie sie flo rozkręca, powodzonka :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Master Kush nie podoba mi się, topy liściaste jak automat. Te pestki master kusha mam od jednego z naszych użytkowników, co polecał breedera, ja podziękuje za takiego breedera gdzie jedna herma, a druga h*j wie co, kwitnie słabiej, dłużej i wygląda jak automat.

 

Super Silver Haze ta większa mogła by zostać sama w boksie i tak by go całego zajęła :) Z większą mam problem, za gorąco ma na szczytach :/ 

 

Dziś znów zacząłem podawać co2, w mniejszej ilości, 1000ppm. W boksie chodzi cały czas wentylacja, dodatkowo okno jest prawie cały czas otwarte w którym stoi boks.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wszystkie 3 dostały dziś po pół litra wody bezpośrednio do doniczki wraz z 10ml Orgatrex

Obydwie SSH przeszły kolejne łamania :) Z obserwacji wynika że łamanie w tej sytuacji jest lepsze od LST, tam gdzie był główny szczyt tylko naginany widać jak samoczynnie się łamie pod ciężarem, a tam gdzie był złamany, miejsce zrobiło się sztywne nie do zgięcia :) 

Na większej widać żółte liście, nie są to niedobory tylko skutki zbyt wysokiej temperatury.

Zmieniłem rozstawienie w boksie. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

to normalne ze lepsze łamanie konczyn niz smieszne lst 

co do ostatniej fotki

to proponuje po obcinac najnrzsze odrosty z nich i tak nic nie bedzie  a tylko zabieraja energie

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

68 dzień życia roślin, 43 dzień od zmiany fotoperiodu, i około 37 dzień od pokazania pierwszych oznak płci.

 

SSH strasznie jest palona u góry, niestety błędem było pozwolenie im swobodnie rosnąć. Następny grow będzie już z siatką  B)

 

Dziś wszystkie rośliny dostały po 500ml wody z kranu wraz z:

20 ml Orgatrex

1/2 łyżeczki Bactrex

 

co2 schodzi szybciej niż tydzień, w przyszłym growlogu zastosuje zamiennik :) jaki ? zapraszam do śledzenia ;)

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+