Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 85W | Blue Berry, Amnesia Auto


Recommended Posts

Baton no i poobcinane :P Krzaczek podlany delikatnie, neutralizator zakrecony, zas mata do okapów zalozona... Delikatnie czuc teraz wegiel, ale mysle ze w ciagu 24h przejdzie... I zobacze nad ranem jak bedzie z zapachem :P

O Bebook odwiedzil loga. Milo :-)
No na szczescie tak w miare dobrze skończyły sie poczatkowe trudnośći :P
Tez jestem ciekaw efektu koncowego :P Podoba mi sie ten 'SOG' bo dzieki niemu te szczyty moglem jakos lepiej lokować....

BB dopiero teraz powoli zaczyna kwitnać, gdzie amnesia juz kwitnie od jakis 2tyg :D
Głowny szczyt amnesi powoli robi sie pelen topików, pierwsza zywica pojawila sie już :P

Niebawem jakies Makro :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzien 52
Testowo zalozylem ta mate do okapów, zas neutralizator zakrecilem. W okolicy Boxa jest jeszcze kawa, ktora dopiero ostatnio a raczej 3 dni temu skruszylem. Efekt : zero zapachu. Co prawda mam prawie caly czas uchylone okienko takl ze temp w pomieszczeniu 18-21 zas w boxie 18-24 aktualnie.... Czasem zdarza sie ze w boxie jest ciut cieplej :P Ale nie wiele :P
 

Nowe fotki niebawem :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Igorek lepiej, ale motyw drozszy od zwyklej maty....Bo byle jaki wiatrak tego nie ogarnie :D

Gruby2727 hm ja jestem bardzo zdziwiony bo z poczatku neutralizator na wegu wybieral prawie wszystko, delikatna won w powietrzu, zas teraz po zamkreceniu neutralizatora a odpaleniu tej maty NIC nie czuje.... Mozliwe ze odmiana malo cuchnąca :D Bo po zastosowaniu neutralizatora w boxie bylo mocno czuć... zas teraz jak jest mata w boxie ledwo czuć :D

Ok przechodzimy do GL

Dzien 59!
To nie problem ze szczyty sa tak zroznicowane pod wzgledem wysokosci ?
Przy samej scianie nieszczesny BB ktory sie mocno wyciagnął.... az za mocno + jest strasznie zacofany.
Jak myslicie... Kiedy Amnesia bedzie do sciecia ?


Foto:
 

P1050519

P1050518

P1050517


BB pozniej - jak widac dziwna :D

P1050516

P1050515

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak chcesz zrobić dobry filtr to polecam zrobić coś takiego. 

 

Kup - węgiel aktywny formowany

1kg to jest około 2 litry i teraz tak. 

 

W zależności jaki chccesz filtr ale bierzesz np butelkę po pepsi ucinasz górę i dół i masz kawałek rury z jednej strony zatykasz matą węglową lub rajstopą tylko z dużym oczkiem, następnie nasypujesz w/w węgiel i zamykasz tak samo jak dół. Dodajesz wentylator o masz gotowy filtr węglowy :)

 

Za 50zł jest tak jak należy :) Zawsze możesz zamiast butelki użyć kawałka rury tak aby wentylator sztywno siedział :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+