Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 85W | Blue Berry, Amnesia Auto


Recommended Posts

Po dodaniu odblysnika widze znaczy progres w zyciu roslinek, choc mozliwe ze jest to tez spowodowane wysuszeniem ziemi :P Dzisiaj delikatnie podleje po 200ml/ kwiatka :P
No i moze ponaginam delikatnie do LST :P


UpDate - Dzien 20
No i ponaginałem delikatnie :P Jutro zrobie siatke z sznurkow ktora obwine donice :P Dzieki czemu będe mogl zrobic lepiej LST bo jak narazie to punktem zaczepu jest ziemia....

Hmmm juz czuc fajnie malutkie... a raczej nie fajnie :D Mam nadzieje ze podczas kwitnienia nie będa wydzielaly duzo wiecej zapachu :P Mam mate do okapow do stestowania, neutralizator zapachow oraz poproboje z kawa... Zobaczymy jaki efekt bedzie... JUtro sproboje ten neutrlizator zapuscic i zobacze czy produkt warty uwagi :P

Neutralizator zapachow - LIm puro (chyba tak sie zwalo :D)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

UP - Problem tkwi w tym ze po ostatnie 5cm donicy jest przedluzeniem tekturowym wiec wkrety odpadają..... Może zle sie wyrazilem. Chodzi mi o to by sznurek obchodzil donice przez gore, potem lewa scianke donicy, dol donicy, prawa i zawiazac w supelek :P I zrobic takich np 5 na dana krawedz oddalonych od siebie o 6cm :P


Zreszta mysle ze jutro to zrobie, wiec wrzuce jakieś fotki.
Sam sie zastanawiam jak neutralizator sie spisze. Drogi on nie był bo jakies 40zl no ale zobaczymy. Dodatkowo w opisie odmian pisalo ze nie wydzielają mocnego zapachu. Mimo to w 20 dniu czuc je ale nie tak intensywnie.... Wracajac po pracy mila woń unosi się, mimo uchylonych okien :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

MonkeyD.Luffy zalezy od paru czynników jak np ciąg w domu :D Mozesz sie domyslic ze w wietrzne dni gdy na dole bedzie otwarte okno i u Cb to zrobi sie ciąg... Chyba ze masz szczelne drzwi :P Ja mam niestety dosc duza luke od dolu, mimo to zapaszek w poprzednich utrzymywal sie tylko w pokoju

Mam jeszcze mate do okapow wiec jak nie oslabi to za bardzo wentylacji to zastosuje :P Hmm no i mowa oczywiscie o kawie ziarnistej, ktora uprzednio zmiele :P a nie jakas kawa w granulkach ze sklepu xD

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mogę powiedzieć jak było u mnie, miałem kiedyś w pokoju i zapach rozchodził się na całe piętro drzwi musiałem uszczelniać ciuchami na noc aby zminimalizować zapach. Dlatego dobrze rozplanuj sobie całość aby nie było problemu z zapachem bo później tak jak chemdog to już można czuć z daleka. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzien 22
Dzisiaj porozciagalem sznurki i delikatnie zrobilem LST (chyba nie ma na zdjeciach xD )
Zmoczylem delikatnie listki i chyba tyle :P
Neutralizatora narazie nie wrzucam.... Gdy temp w pokoju jest nizsza to zapach jest mniej wyczowalny xD
Moje BB cos chore, cos niemrawe.... Jakies dziwne od poczatku :/

No ale na kwitnienie wrzuce napewno ten neutralizator :D

 

P1050391

P1050392

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dawno nie wklejalem nic nowego :P Roślinki ladnie poszly juz w gore ale mam nadzieje ze nie zaczna jeszcze kwitnac :P Jak narazie leje Biohumusem :)
Patrzac na poprzednie fotki, liscie juz są w miare ok :P A moglo byc to spowodowane ze w mieszkaniu mam az 3 rozne zrodla wody... I moglem przypadkowo pierwsze mocne podlanie zrobic z wody ktora raczej nie nadaje sie do roslinek :P

Czy jesli wentylator bedzie dmuchal na lampe to może ją uszkodzic ? Bo Jutro planuje obnizyc zarowke , i doniczke w dol (Aktualnie jest na 'platformie' 15cm)

Zdjecia ( z wczoraj)
 

P1050406

P1050403

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+