Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 85W | Blue Berry, Amnesia Auto


Recommended Posts

Mam mikroskop :P Z tym ze pod aktualnym Systemem operacyjnym nie mam wglądu do kamerki... Ale jak sie ciut bardziej rozwina to wrzuce jakies foty z innego systemu :P

dzejson - czy ja wiem czy sie podkurczyly. Raczej nie. Sa mniejsze bo to boczne odrosty, a najwiekszy oczywiscie jest główny :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 66
I wszystko ladnie puchnie, stare liscie sa odrzucane, robią sie zolte... Fotki normalne moze wrzuce jutro
Poscinalem jeszcze te dolne odrosty, i po szybkim wysuszeniu powiem ze robią robote :D Nie wiem dlaczego ale po dobrym lolo wszystko mi z rak wypada :D Chyba jednak Amnesia, powoduje ze zapominamy ze cos trzymamy xD Hah

Pewien problem dotyczący BB, mocno sie wyciagla i preawie dotyka lampy, zas lampy nie chce podnosic by Amnesia miala dobre slonko.... Zastanawiam sie nad scieciem szczytu zyletką bo na LST nie mam miejsca. Myslicie ze po takim przycieciu stworzy w tym miejscu nowe szczyty czy moze bedzie produkowac topki na lodydze ?

 

Micro - Pierwsze fotki Amnesi z pod mikroskopu. Nie ma rewelacji, bo malo zebralem materialu badawczego (Listek przytopowy)

Obraz 010

Obraz 009

Obraz 008

Obraz 007

Obraz 006

Obraz 005

Obraz 004

Obraz 003

Obraz 002

Obraz 001


 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 67
Baton skoro tak nalegasz to proszę bardzo :-)
Fotki jeszcze cieplutkie :-) Te przypalone końcówki lisci normalne ? Przy topkach

BB po zrobieniu zdjec przycialem o 5cm, bo i tak glowny szczyt byl na tych 5cm spalony od lampy. Teraz w siatce znajduje sie o jedno oczko blizej lampy :-)
No i fotki
 

P1050585

P1050584

P1050583

P1050581

P1050580

P1050579

P1050578

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dzień 76

Podlałem wodą o PH 7.5, troszke biohumusa, no i znowu planton. Te dolne topki wydaja sie gotowe, ale glowny szczyt Amnesi puscil jeszcze mase wchlochów.... Ciac? czy dac jej jeszcze tydzien ?? BB jak narazie powoli kwitnie :D Biedaczek - ale jemu jeszcze dam z 2tygodnie spokojnie

No i fotki :P WTF? Co to jest to fioletowo-czerwone na fotkach mikro ? xD

P1050611

P1050612

P1050613

P1050614

P1050615

P1050616

P1050617

Obraz 013

Obraz 015

Obraz 016

Obraz 017

Obraz 019

Obraz 020

Obraz 021

Obraz 023


 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No jeszcze potrzymam je troszke. Nie wiem czy 2 tygodnie, ale napewno tydzien... Oczywiscie BB nawet 2-3 tygodnie nie starczą. No bursztynowych aktualnie jest mało, wiekszosc mlecznych :-)
Po co daje nawozy ? Bo sam nie wiem kiedy scinka, a przed i tak zrobie pare dni flusha :D

Baton nie spieszy mi sie z tym, wiec lajcik :P I dzieki ze odwiedzasz ten Topik :-) Bless ^^

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+