Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 85W | Blue Berry, Amnesia Auto


Recommended Posts

Igorek tylko ze ja wolalbym by porosla jeszcze troszke :D Bo aktualnie jest znikomych rozmiarow i zajmuje 20% wysokosci boxa :D Co raczej nie jest satysfakcjonujące :D
Nastepnym razem wezme coś bez AF....

Wrzucilem neutralizator zapachow obok boxa.... Zobaczymy jak wroce nad ranem do mieszkania, czy bedzie wyczuwalna jakas roznica :P Mozliwe ze jutro przeniose neutralizator do Boxa i umieszcze go w gornych partiach Boxa. Blisko wentyla wyciagającego :P

Baton na flo bedzie planton K, mam jeszcze rippena, ale w tej donicy raczej nie ma sensu....
Jutro wrzuce jakies nowe foto, moze cos od boku. Poza tym ze te zdjecia juz wychodza kiepskie bo roslina dosc gesto zaczela rosnac.... BB raczej nie naginam za bardzo bo i tak z poczatku mocno dostala w du*e nadmiarem wody.... Teraz widac powoli powrot do zdrowia :P
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 29
Mala zmiana organizacji miejsca w boxie, neutralizator zapachow przeniesiony w inne miejsce. Lampa widoczna na jednym zdjeciu jest podniesiona tylko do zdjecia :P
Jak widzicie roslinka zajmuje bardzo mala częsc wysokosci :/. Rozrobiłem juz pewnie ostatnia butelke 1,5L biohumusa i delikatnie podlewam, gdy robi sie sucho na paru cm. Ze wzgledu na to ze korzenie juz sie rozwinely lepiej duzo szybciej to nastepuje :P


Foto

P1050409

P1050414

P1050418

P1050420

P1050421

P1050422

BB jak widac mniejsza

P1050423

Amnesia UP

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

green planet starter,

uzywam aktualnie i w sumie to chwale sobie.

ale nie mam obeznania tez  :laugh: 

moim priorytetem to organic grow

 

pewnie chodzi o roznice koloru

zylek i przestrzeni miedzy zylkami liscia

ale jeszcze nie mam pewnosci.

w zoologicznym za 15 /20 pln

dostaniesz pH tester kropelkowy

na kolorki.

i juz bedziesz mial pH

o conajmniej 1* lepsze

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzien 35
No i Amnesia 2x zaczela kwitnac, BlueBerry od poczatku bylo niemrawe, wiec jest male i jeszcze nie kwitnie. Lampe przekrecilem na flo :P
Co do zapachu to albo przywyklem, albo na serio ten neutralizator dziala. Mozliwe ze go zakrece na jakies 24h i zobacze jaki bedzie efekt.

Roslinka mocno zaczela wyciagac sie do lampy, w takim stopniu ze w ciagu 12h nagle jeden z odrostow caly dotykal lampy... Jednak nie ucierpial tak bardzo :P No ale widac duze zroznicowanie wielkosci odgałęzień. Wpadlem na pomysl z SOG'iem :P Z tym ze jak zawsze ograniczone mozliwosci ze wzgledu na lokatorow :P Wiec uzylem tego samo co w poprzednich uprawach przydalo mi sie, czyli klocków :D Bez smiania, bardzo praktyczne :D

Aparat niestety sie popsul, i aktualnie jest w serwisie, dlatego fotki robione pralką :D
Bedzie taki SOG ? Czy za male oczka ?

W srode podleje Plantonem K. Powoli mysle nad nowymi kolezankami do Boxa, bo tym zostalo jakies 30dni :P. Z Tym ze po raz pierwszy zdecydowalem o odmianach nie automatycznych, co pozwoli mi lepiej wykorzystac Boxa, oraz otrzymanie troszke innego sortu. Priorytetem jest maly zapach :P


Zdjecia

Zdjęcie0352

Zdjęcie0351

Zdjęcie0349




 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+