Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 85W | Blue Berry, Amnesia Auto


Recommended Posts

Dzien 43
Dawno nie pisalem, ale w GL pustki, wiec jakos motywacji nie bylo.
Roslinka juz ladnie kwitnie tylko jest jeden problem.... Topy mocno bija do góry, SOG troszke dal jesli chodzi o rozmieszczenie topów.... NO ale co dalej... POdnosić ta lampe w nieskonczoość az dojdzie do sufitu ? A moze strzelic siatke? (posiadam taka z oczkami grubości palca moze mniejsza)


Fotki:
 

P1050441

P1050440

P1050438

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No sproboje je ponaginać... Bo szkoda mi tych pędów co dosc mocno poszly w gore ale zostaly zdominowane przez 4-5 silniejsze pędy ktore codziennie dotykają lampy....
Albo ponaginam, albo dam gesta siatke ktora automatycznie bedzie je naginac :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzien 50
No dawno nie pisałem, lecz wy też nic nie piszcie. Zaczelo sie ladne kwitnienie :P Plantona juz leje, zadnego innego nazowu. Na kolejnego secika do boxa kupie wiecej tego :-)
Co do zapachu to powiem ze ten neutralizator za 40zl ma wyczowalny wkład w zycie boxa :P Hmmm nie działa to jakos super ale jak za 40zl to jednak moim zdaniem warto. Zapaszek delikatnie czuć.... ale przed zastosowanie tego neutralizatora bylo czuć znacznie mocniej. Co prawda aktualnie zostało juz malo supstancji pochlaniającej zapachy, mimo że został odpalony kolo 20-30dnia....

O dziwo szczyty po ostatnich problemach z wzrostem z dnia na dzien przestaly rosnąc :P Wiec nie musialem stosowac zadnej dodatkowej siatki (Teraz za to BB pnie sie w gore, lecz strasznie marne to BB)

Temperatura od czasu gdy byl z nia problem nagle sie ustabilizowala.. Nie przekracza 27 wiec jest ok :P
 

Gdy pojawi sie zywica, wstawie pare fotek mikro :-) Tak jak juz to kiedys robiłem w poprzednim GL :P

Piszcie cos ludzie :P


Foto

P1050448

P1050449

P1050450

P1050451

P1050452

P1050455

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hmmm no w zasadzie to dobry pomysl z wycieciem tego tz lisci :D
Hmmm mam zrobiony wylot w formie kolanka i do tego zrobiona mate do okapów.... No ale z poczatku zdemontowalem bo zapachu nie bylo.... a teraz w zasadzie nie jest wyczowalny zapach, wiec nie musze tego zakladać :P Choc moge poprostu stestowac jak bedzie z temp :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

misles powazne problemy z ph, tak jak pisal tetra, ale wystapily one pozno, przez co te liscie co obumarly nie zrobily tego wczesnej karląc krzaka.

 

widac itak ciekawe geny tych nowych automatow. Pozno zaczely kwitnac, jakis taki system palowy topka, ciekawy jestem w ile bedzie gtowa i jak bedzie wygladal efekt koncowy :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+