Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 85W | Blue Berry, Amnesia Auto


Recommended Posts

teraz wszystkim powinienes nacisnac punk reputacji co ci mowili ze niepodlewaj. zielona strzalka :D ----------------------------->

odsiebie dodam ze jak znajdziesz ta destylowana (nie demineralizowana) wode to napisz gdzie bo ja nie moge znalezdz,hehe

ale pomysl godny, szczegolnie jak nie masz pH testera.

i pokaz jak rosnie. na moje to co widzisz to efekt przelania ale pokaz.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

baton - destylowana możesz kupić na tych małych stacjach benzynowych lub w sklepach motoryzacyjnych muszisz poszukac, ale tak jak piszesz teraz wciskaja demineralizowaną jako destylowaną mówiąc że to jest to samo a prawda jest inna :)

 

oraz jak piszesz zielona strzalka  :D ----------------------------->

 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok poszukam wody destylowanej :P Z tym ze strasznie ograniczony czas mam + zadupie :D Najblizsza stacja hmmm 15km ? Zologiczny 30 ? xD
Co lepsze zaraz po podlaniu ziemia sie przesuszyla, na glebokosci 3cm bylo juz w miare sucho... Nie podlewalem tydzien i nagle czuc wilgoc na tych 3cm :D


Odblysnik sklepalem wczoraj nowy :P Ale wrzuce go do boxa na noc :P Zaraz wychodze do pracy, wiec nie chce zostawiac go samego z CFL 85W.... xD

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lucjan - ja zazwyczaj sprawdzam jak jest wilgotno podnosząc doniczkę, najlepiej przesuszyć ją dość porządnie aby wiedzieć ile tak naprawdę waży sucha, później podlewasz np w moim przypadku 0,5l wody i wiem ile waży wilgotna, i tej metody się obecnie trzymam. Lepiej przesuszyć ziemie niż ją przelać. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Igorek no metoda wazenia donicy jest dobra :P Chociaz problemem duzym jest to ze donica wazy ok 25kg :D (23L ziemi + drewno + woda) i jest zrobiona na wymiar... ma po boku po 2mm luzu od scianek :D Wiec wyciaganie takiej donicy nie nalezy do komfortowych :D

Mysle o kolejnej uprawie z tym ze juz nie automaty :P Wiec moze uda mi sie wcisnac 3 w okraglych donicach :P Co znacznie zwiekszylo by komfort :P
Miło że ktos zaglada do tego GL i pomaga :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tylko ogolnie ciezko z kuonymi donicami > 5,5L...... Bo box ciasny.... Dlatego po raz kolejny uzylem donicy samorobki. POprzednia byla lepsza bo ta mimo dziurek w spodzie nie puszcza nic wody :/ No i lzejsza... ta wazy z 26kg :D

Postaram sie jutro wrzucic Foty :P Bo teraz chillout time :D

Tak siedze sobie po 'kolacji' :bongo:  i jestem zajebiscie wdzieczny Tym osoba co sie udzielają w tym malym skomnym GL :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lucjan - nie potrzeba tak dużych doniczek, zobacz że ja wszystkie mam w bardzo małych doniczkach i wszystko ładnie roślnie, papryki mam w doniczce 2l 11x11x21, a chemdog jest w 15x15x15, i wszystko rośnie dobrze. Dlatego jak możesz często doglądać boxa lepiej dać mniejsze wtedy mała doniczka sprawdzi się dużo lepiej niż duża. Dodatkowo w przypadku jakichkolwiek problemów szybciej będzie reagowała na leczenie. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ladnie.

af nie fimuj. lst jak zloto.

wydaje mi sie ze pH nie tego. ale poczekaj na bardziej doswiadczonych opinie, chyba ze pH tester zalatwisz to sam sie dowiesz.

 

jak dla mnie to budowa rosliny sie zgadza wmiare jak na cfl-kowa.

 

zauwazyles roznice po dodaniu odblysnika?

z fartem

5

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+