Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Mistrzowie "opałki"


Bartolini

Recommended Posts

Witam szanowne grono palaczy i growerow. Ile razy zdarzyło wam sie opalać rure po dobrym jaraniu i wychaczyc kosmiczne loty? Bo mi wiele. Pomyślałem ze moge przedstawic wam pewien sposob na wydajne zasmalanie szklanej lufki :)

Zaczne może wiec od samego przyrządzenie szklanej lufki.

1.Szklana lufka

2.sprężynka do długopisu

3.weed.

zd.1 Bierzemy lufe, podgrzewamy ja cała lekko zapalniczka a nastepnie przez moment w nia dmuchamy, po to by lufka byla w srodku "nawilżona". Wilgotność jest potrzebna do wytworzenia tak zwanego "oleju" w lufce, ktory niezłego kopa przy opałce.

zd.2 Z tylu lufki wciskamy sprężynkę od długopisu tak aby sie zaklinowała na "ustniku" lufy. Sprężynka zapobiega wpadaniu komet w nasze gardła, a wiec wiele sie na niej zatrzymuje i osadza :)

Z przygotowania lufki to by było na tyle.

Teraz praktyka:

zd.1 Jeżeli jesteśmy juz w trakcie palenia, po ściągniętym buchu zawsze zatykaj kciukiem luke z tylu, wtedy rura nie ma przeplywu powietrza w srodku i dym tam dlugo pozostaje,

zd.2 zastosowanie techniki z zd.1. Po ściągniętym buchu odwracaj lufke kielichem do dołu, wtedy dym z kielicha unośi sie do góry a wiec w głąb lufki, nie zasłaniaj jej palcem dopuki dym w wnętrzu lufy nie zacznie sie z niej wydostawać, gdy zacznie wtedy zatknij palcem.

zd.3 NIGDY nie przedmuchuj rury i NIgdy nie przemywaj rury wodą :D:wodna:

Myśle, ze po wypaleniu z 2 sztuk bedzie juz meeega, ale kazdy hoduje lufke wedle uznania. Przynajmniej ja tak mam. :)

Jeżeli macie jakies inne techniki to proponujcie ;) PEACE!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 37
  • Created
  • Last Reply

Głupoty obaj gadacie moi drodzy poprzednicy. Hemp czytaj ze zrozumieniem, sprężynkę wkładasz do czystej rury i nie leca komety wtedy. ipod tez głupoty gadasz bo kometa może polecieć nie zależnie od tego czy jestes PROsem palenia czy laikiem, nie masz wpływu na to jak ukształtuje sie popiół z baki z cybuchu. Można to kontrolować w miare możliwości jeżeli palisz sam, wtedy wiesz mniej wiecej ile buchów wziąłem i jakie ode duże były i tym sposobem określasz czy ciągnąć lżej.

Sprężynki od długopisu raczej nam nie zaszkodzą(tak myśle) a to fakt, że zatrzymują w sobie dużo wiecej żywicy niz czysta lufa. Polecam też po paleniu w czystym szkle wziąć szczypte miału i wsypać do środka, powtarzać to po każdym paleniu. Zwykle z połówki palenia w worku zostaje taka drobina materiału co z niż nic nie robimy i ją polecam wykorzystać.

A wydaje mi się, że załozyciel tematu jest poczatkującym palaczem bo jak frygać szkło każdy bardziej doświadczony wie doskonale.

Bless;

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

I tu się mylicie, bo żeby ściągać jak największe buchy opalając fifke, to musimy cały sok przesunąć ogniem do "dupki" i wtedy należy trzymać fifke tak, żeby dupka była wyżej a cybuch niżej i ogniem opalać krople od dołu :zmiazdzony: Wtedy temperatura powoduje przesuwanie się soku wprost pod ogień i schodzą takie buchy że masakra

Link to comment
Share on other sites

I tu się mylicie, bo żeby ściągać jak największe buchy opalając fifke, to musimy cały sok przesunąć ogniem do "dupki" i wtedy należy trzymać fifke tak, żeby dupka była wyżej a cybuch niżej i ogniem opalać krople od dołu :zmiazdzony: Wtedy temperatura powoduje przesuwanie się soku wprost pod ogień i schodzą takie buchy że masakra :blackeye:

Jestem techniczny debil. Czy mogłbyś to wytłumaczyć jak dla technicznego debila? ;) Jak przesunac ogniem sok do dupki? Licze na wytłumaczenie gdyż jutro czeka mnie ta rozrywka :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

grower.com.plthc-thc.com

seedstockers.com

growbox.pl

babciaganja.pl


×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+