Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale mi nie chodzi o to czy pestki wykiełkują. <_<
Tylko o to czy ten cross da rade dojść w polskich warunkach

Ponieważ parę osób mówiło mi, że WW nie ma szans dojść na oucie.
Pytam bo nie wiem czy opłaca mi się zmarnować kilka topów z RS'a na pestki skoro nie urosną do końca :mellow:
:bongo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jedyna opcja ktora Ci dojdzie pod naszym niebem jest Pure AK

o reszcie zapomnij

no tak tylko w opisie WhiteWidow x Big Bud X-line jest czas kwitnienia 7-8 tyg a z tego co wiem quakemind ma w miare prawdziwe informacje na temat odmian ;/ sam nie wiem ... powinny dojść

bo iced grapefruit pojebało mi sie on to raczej na bank nie dojdze :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ehh, Luzione nie mozesz stwierdzac, ze Pure AK dojdzie, a reszta nie.Moze byc tak, ze dojda wszystkie, albo zadna, albo WWxBB dojdzie, a Pure AK nie.Nie mozesz tego przewidziec, gdyz nie wszystkie rosliny zakwitaja rownoczesnie, no i jak ktos mieszka na poludniu to tez ma lepsze warunki do uprawy.Poza tym pierd***nie, ze BB i WW nie dochodzi w PL tez jest bez sensu, bo widzialem, ze daja rade.Moze nawet na forum jest jeszcze fotorelacja mooniek13, w ktorej sam mozesz zobaczyc, ze BB doszedl.

rafus, jak nie zajesiejesz, to sie nie przekonasz.Zadne rady nie pomoga, bo to nie sa odmiany, ktore definitywnie nie dochodza, otoz maja one szanse, aby dojrzec w naszym klimacie, ale czy tak sie stanie mozna sprawdzic tylko w jeden sposob.

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie widzialem upraw hejzow na dworze.Z tym bym jednak nie polemizowal, ze dojdzie :D Zreszta hejzow i ich krzyzowek jest roche.No dobra, kolega chce sie poradzic, a Ty mu piszesz, ze WW i BB nie maja szans na dojscie.Wprowadziles go w blad, bo skoro kilku osobom doszly, to nie mozna pisac, ze nie maja szans.Bardziej by pasowalo napisac, ze nie sa to typowo outdoorowe odmiany, z ich dojsciem bywa roznie, ale szanse sa.Tyle i chociaz to offtop, to mysle, ze nie ma co sie rozwodzic dluzej w tej materii :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+