Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Znasz koleżkę... I byłeś z nim kiedy składał zeznania. A ja wiem, że policjanci nie będą się napinać jeśli nie muszą. Ale jak ich ktoś oskarża o sprawy które ich samych mogą zaprowadzić za kratki a przynajmniej pozbawić pracy - będą się napinać na maxa. I przykładnie ukarzą ;) Oskarżenie o wymuszanie zeznań i o pobicie zatrzymanego to poważna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Po zatrzymaniu w ciagu kilku dni miales wyznaczone jakies spotakanie z prokuratorem? Jesli nie to znaczy ze przyznales sie do wszystkiego na psiarni a oni przybili Ci wyrok... Jak miales rozmowe z prokuratorem to on zaproponowal Ci kare, jesli sie zgodziles na proponowany przez niego wyrok czyli te zawiasy to juz po wszystkim, a jak nie to bedziesz mial sprawe w sadzie a tam najlepiej miec papuge bo sam nic nie zdzialasz. z Fartem...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam. Niedawno kilku moich znajomych zostało złapanych na posiadaniu suszu. Zaraz po tym mieli przeszukane domy i przesłuchany był brat jednego z nich. Z tego co wiem to na papier poszło że palili ze mną i paroma innymi osobami. Ci złapani podpisali dobrowolne poddanie się karze, jednak teraz masa osób w tym ja i ci już złapani dostało wezwania jako podejrzani z paragrafów 62 ust 1(posiadanie) i 58 ust 1(częstowanie). Czy grozi mi coś? Dodam że nigdy nie zostałem złapany na posiadaniu oraz nie miałem "wjazu na chate". Jeśli tak to jaka linia obrony będzie najlepsza?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ale Pieczku ciebie złapali maryśką czy tylko oskarżyli o palenie? jeśli tak za posiadanie do 3lat więzienia a za palenie to nie wiem,gorzej z częstowaniem bo to tak jak z promowaniem czy udzielaniem, wiec tak to wygląda na pewno palenie i posiadanie klasyfikuję się to do umorzenia postępowania spowodowanym niską szkodliwością czynu wiec jak coś walcz o swoją wolność

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+