Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przejdz sie tamtedy pare razy i obczaj czy nikt sie nie kreci nie zagladajac do krzakow, czekaj daj rosnac narazie. Z tym starym dziadkiem to nie rozumiem czy to jest stary dziadek czy to twoj domysl. Jak to stary dziadek to pokrec sie kolo niego w ramach pomocy starszym, to obczaisz zamiary. Pozdro i z fartem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

NIe nie ma tam zadnych lini telefonicznych/energetycznych, ze to był dziadek to tylko moje domysły, krzaki są posadzone w ziemii. Jak "ktoś" tam był to obczaił że w pokrzywach ktoś celowo wydeptał do gołej ziemii spota 9m x 3m , zostawiłem tam wtedy łopatę i nawozy plus wiadra w krzakach. Nie chce tam iść ale pasowałoby jeszcze zrobić w tym miejscu roszade i zamienic miejscami kilka automatów z duzymi plantami. Innego miejsca nie mam w okolicy. Tylko po chooj "ktoś" ścinał tylko jedną gałaź? Duzo wiecej Słońca nie ma albo wogóle to nie polepszyło nasłonecznienia. Nie ma mowy o odkaszaniu rzek bo drzewo było ścięte na wniesieniu przy skraju lasku za którym jest obniżenie gdzie rośnie w chooj porzyw a tam SPOT i nic więcej a zaraz dalej płynie rzeczka.

Chyba przesadze któregoś dnia to co mam przesadzić i chyba będę czekał na farta do żniw. Tylko nie wiem czy nie będą się psy czaic lub ten kolo/ludzie żeby mnie namierzyć? Albo jak ktoś kogoś przyprowadzi czy nie wytną tego ogródka w pień.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pierwsze nad czym bym sie zastanowil to kto lazi po takich miejsacach z pila mechaniczna i nie zbiera tego co scial? otoz ktos komu nie chodzilo o drewno, tylko w czyms mu przeszkadzaly te galezie. pytanie w czym? mowisz ze nie ma tam lini zadnych wiec ta opcja odpada. o growerach wogole bym nie myslal bo tylko idiota robil by taki halas na spocie. jesli to tez nie gesty lasek to odpada tez opcja przecinki drzew, zreszta drzewa przeznaczone do wyciecia sa zawsze oznakowane jaskrawa farba wiec bys to zauwazyl. jedyne co jeszcze udalo mi sie wymyslec to - mysliwy, ktory ustrzelil cos duzego i musial podjechac blisko samochodem i te galezie mu przeszkadzaly, badz lesniczy ktory tez musial w jakims celu tam wjechac. tyko ze raczej zauwazylbys slady po furze. nie mam innych pomyslow na czlowieka z pile motorowa w takim miejscu.

co robic? jesli jestes pewny ze widzieli Twoje krzaki to albo spisujesz je na straty, albo musisz je stamtad przeniesc. wez rower, psa jesli masz, kanapki w plecak, jakas mapke terenu i jedz tam udawaj rowerzyste ne wycieczce i obadaj czy ktos tam jest czy nie. albo olej to i nie ryzykuj i uznaj ze juz po plantach

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ten lasek jest nieduży(szerokość) i prywatny, jak i pola obok niego.Zwierzyny raczej na pewno tam nie ma. Na pola też ani cienia nei rzuca ani nie opadaja na nie liscie. Centralnie jest tak ze rosni sobie lasek pozniej troche trawy ze 2m i na wziesieniu kilka drzew z ktorych jedno ma wlasnie obcieta jedna 6m gałąź. Opał raczej mizernej jakości i tylko jedno to raczej mało. Po drugie nie było tam śladow asmochodu i samochodem by tam nie dojechał ani ciagnikiem przez ten lasek własnie. Jedyna opcja to piechta lub rower. Ale to i tak najprawdopodobniej piechota ktos tam był bo rowerem ciezko. I cieżko bedzie uwierzyc komus w to ze wycieczka rowerowa. Chyba ze z wedka i na ryby.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeszcze mogło być tak że ktoś sobie wycinał gałęzie na opał nielegalnie sam raz tak miałem ze idę na spot a łepki stali traktorem i cieli drewno i też chyba nielegalnie na szczęście miałem spota ze 100m dalej i nic nie widzieli . Musisz się teraz zastanowić się czy zareagować czy nie, moja rada to przesadzić połowę sadzonek i tak później zamaskować żeby nie było widać ze coś wykopałeś oczywiście wszytko w 100% na obczajce jedni mogą ukraść inny sprzedać na policje a jeszcze inni olać sprawę .Wiec zastanów się 2razy zanim coś zrobisz rób tak żeby nikt cię nie widział i nie zostawiaj śladów .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+