Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siemanko, jak mi przyczapią szafeczkę z lampą a tam 3 krzaczki rosnące bez topów i niczego bez suszu nigdzie , to myslicie ze bd ok ?;> oczywiscie do tego kierując się założeniem że nie ma to najmniejszej szkodliwości na społeczeństwo ?;>

Maryha to maryha - nie ma znaczenia czy z topami czy bez... jeśli na badaniach okaże się że to nie jest jednak samosieja to masz lipe

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Siema

Przedewszystkim mam 17 lat, ostatnio miałem przypał i moje pytanie to co mi grozi i jak sie bronić jeżeli sie ktoś orientuje bądź moze był w podobnej sytuacji.

Po pierwsze na początku sieprnia psy mnie złapały w domu domu z krzakiem 10 cm automacik i niby... suszem 18 gram liści z krzaka męskiego(z outa) i z czego do tego mi dosypali trochę liści z tego automata;/ . A więc sie przyznałem poddałem dobrowolnie karze i dostałem 3 miechy za uprawę i 6 miesięcy za posiadanie(liści CenzurA;/), taki wyrok mi zaproponował porkurator. I do tej pory czekałem na sprawę. I teraz pare dni temu złapali mnie z ziomkiem na oucie, mieliśmy 15 krzaków, ogółem to się juz na nas czaili od tego czasu jak mnie złapali, obserwowali, mieli zdjęcia krzaków z przed paru tygodni, więć nie mieliśmy za bardzo wyboru i tez zesmy sie przyznali i poddali dobrowolnie karze i dostaliśmy puki co sorki zapobiegawcze w:

-zakaz opuszczania kraju

-poręczenie majątkowe 1000zł

-dozór policji

Jak mozecie mi jakos pomoc badz macie pomocne rade to piszcie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moja jedna rada.. Ogarnij się człowieku, kurva w wieku 17 lat wjebałeś się na przypał? i to taki ostry? ;O CenzurA chłopaku, po pierwszym twoim przypale, nawet przez myśl by mi nie przeszło, żeby zrobić z ziomkiem outa, na 15 roślin... Teraz to nic nie możesz praktycznie zrobić, wjebałeś się w dobre gó**o, ale niestety musisz poczekać, aż to wszystko minie. I przede wszystkim daj sobie na looz z baką, jak wiesz, że psy cię obserwują... albo po prostu rób to tak, żeby nikt nie widział..

pzdr i z fartem ;]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+