Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

jest sytuacja ze stoi 7 osob na klatce (4 osoby 15lat, 1 osoba 16, 1 osoba 17 i 1 osoba 30 lat) i wpada policja (tajniaki) rozgladaja sie i znajduja okolo 0,5 grama marihuany (doslownie bobek na 2-3 wbicia) na podlodze obok nas. Trzepia nas, legitymuja i zabieraja na komende. Po wyjsciu z komendy na drugi dzien dowiedzielismy sie ze przybili to najstarszemu czyli 30 latkowi.

I o to pytanie, co mu grozi za to ??? dodam takze ze wczesniej ta osoba nie miala wczesniej kontaktu z prawem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nic kompletnie mu nie grozi.

Sprawa może być. ale sąd oddali zarzuty.

przerabiałem to na własnej skórze.

no chyba, że ktoś go sypnie, to kary nie uniknie. ALe jak wszyscy, którzy tam byli będą trzymali gęby na kłódki "ja nic nie wiem, pewnie tam już leżało" to luuuuz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam. W najbliższym czasie czeka mnie sprawa w sądzie rodzinnym za "umożliwianie dostępu do narkotyków". Opinie ze szkoły mam pozytywną, nie miałem wcześniej problemów z prawem i ogółem jestem pokojowo nastawiony, nie sprawiam problemów wychowawczych a to że lubię palić to już inna bajka. Mam takie pytanie. Czy sędzina może nakazać zrobienie testów na thc czy raczej nie postępują w ten sposób?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam. W najbliższym czasie czeka mnie sprawa w sądzie rodzinnym za "umożliwianie dostępu do narkotyków". Opinie ze szkoły mam pozytywną, nie miałem wcześniej problemów z prawem i ogółem jestem pokojowo nastawiony, nie sprawiam problemów wychowawczych a to że lubię palić to już inna bajka. Mam takie pytanie. Czy sędzina może nakazać zrobienie testów na thc czy raczej nie postępują w ten sposób?

Napisz coś więcej jak to sie stało kto cię w kopał i jakie mają dowody ? "umożliwianie dostępu do narkotyków". ze co udzielałeś ? nie udzielałeś nie częstowałeś nic nie wiesz na ten temat napisz co i jak

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+