Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

tak właśnie myślałęm żę były za młode. ale fart jaki zdarza sie sami przyznacie raczej żadko mam w postanowieniu napisane ze moge wnieść o zażąleniu o naruszenie praw związanych z rewizja i całym aresztowaniem ale myśle żę to nie ma sensu. a tak po za tym to po tym złapaniu i tak urządziłem sobie out door co prawda pięc damek wyszło na zbiory trochę zaniedbane były z wiadomych przyzcyn ale nie dałęm sie a wlasne palonko mam i cieszy tak jak 100 krzaczkow a nie 25 wogle dzisiaj to zszedł ze mnie cały stres pozdro for all :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

buahahaha, oby tylko takich przypałów.
Proponuje w geście na wiosnę zasadzić te 3 pestki niezidentyfikowanej rośliny przed budynkiem sądu.

Beny, ale na miłość boską planować zasadzkę na gorillazzz w maju?!
Tak, wyglądali pewnie państwo z laboratorium jak wpadły pieski z materiałem na badanko

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pany krzaczki miały niewiele ponad tydzien na komisariacie pies robil przy mnie 2 testy i wyszly na moją nie korzysć nie miałem żadnego prawnika sam do końca nie wierzę ze tak to sie skonczyło bo stary to w domu mnie traktowal jak ostatniego kryminalistę a jak dzisiaj mu to pokazałem to czytał 3 razy bo w dzien mojego aresztowania szukaly mnie 6 radiowozow a 2 po mnie przyjechały wogle jak po tych 2 godzinach po ucieczce weszłem do swojego pokoju to zbladłem bo widżiałem ze byl kipisz. a dla tego miałem to w jednym miejscu zeby jakos wystartowac z tym tematem , to jak wystartowałem to 1,5 km biegłem i tez mnie zastanawia to ze nie czekali na większy łup choć i tak 10 zdążylem przenieść 2 dni przed wpadka z czego 5 doszło

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zawsze się zastanawiałeś, a teraz? pewnie już wiesz, ba na pewno wiesz ale napisałeś na końcu "?" a więc dla pewności. Nie możesz mieć poniesionych z tego powodu konsekwencji, a czy ci przeszuka ktoś mieszkanie albo cus takiego, to nie wiadomo, teoretycznie nie ma prawa się nic takiego zdarzyć ale w tym kraju mnie nic nie zdziwi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mojemu koleszce znaleźli zajabaną lufe, na komisariacie wyskrobali z niej żywice i chłopak ma zawiasy za posiadanie haszu......

Pytanie tylko czy ten ktoś próbował chociaż się bronić w sądzie, czy po prostu zgodził się z prokuratorem bo mu groził że jak się nie przyzna to będzie gorzej, bo CenzurA hasz to co innego niż używana lufka, po pierwsze to mogę palić w lufie co mi się podoba i powiedzieć że paliłem tam wszystko i że nie mam tak dobrej pamięci żeby wymienić wszystkie rzeczy jakie w niej paliłem lecz na pewno było wśród nich wiele nielegalnych substancji bo w tym kraju bardzo wiele substancji jest zakazanych a w ogóle paliłem jak było jeszcze CenzurA legalne!

To że pies może się przypierdolić to nie ma związku z tematem bo przypierdolić i robić problemy to on może zawsze, bo być może, np. dobrze zna prokuratora i jak go wkurwisz to będziesz miał przejebane nawet jeśli jesteś najuczciwszym obywatelem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+