Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie to zebym sie chcial dopieprzac czy moralizowac ale moze najpierw powiedz ile masz lat? bo jak masz 13 i trzesiesz porami przed starymi a pod blokiem z ziomkami stoisz i wolasz hwdp i jp ...to moze przestan palic na jakies 3 lata az Twoj umysl dojrzeje chociaz czesciowo. a jak masz 18 to miej jaja bo z tego co wiem mozesz odmowic testow, mozesz rowniez miec we krwi THC nie jest to karalne. ogolnie to sory za moja wypowiedz ale jestem uczulony na malolatow, jp, hwdp i takie tam. i akurat pisze o tym kawalek i sie nawinales

ogolnie to sorry i powodzenia zycze

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hmmmmm dziwne nigdy nie słyszałem o takich testach w szkołach.

A jeśli miało by dojśc do takich testów (w które nie moge sobie wyobrazic)

to zapewne testy na sline czy jesteś pod wpływem, pozatym je NIE PODDAŁBYM sie takiemu testowi.

Wogóle dziwna sprawa z tymi testami ŻE TAK WOGÓLE można, nie zważając na wiek to nie jest wbrew konstutucji czy tam czego.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Yyy..dla mnie to jest chore jak sie nie zgodzisz na test to wywala ze szkoly? POLICYJNE PANSTWO! Powtarzam po raz kolejny. Jak sie zgodzisz i w Twoim organizmie wykryją THC to co z tego? Zakazane jest mieć przy sobie ..a nie w sobie ;] Ja mialem podobną sytuacje z policją. Spytali czy mam coś przy sobie (bylem fest skopcony więc nie owijałem w bawełne i tak widzieli) odpowiedziałem " Nie.. w sobie:]" nawet mnie przeszukiwali, podziękowali i odjechali..haha

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ELO

Pisze ten temat gdyż jestem bardzo mile zaskoczony zaraz wyjaśnię o co chodzi.

Otóż 1 maja tego roku zostałem złapany przez policję na gorącym uczynku przy pielęgnacji moich tygodniowych krzaczków zasadzka była przygotowana także miałem małę szansę na ucieczkę lecz cudem mi sie udało lecz po 2 godzinach i tak zostałem złapany dzięki pomocy pewnej osoby . w jednym miejscu miaqłem 27 mlodych konopi a w domu 3 kiełkujace nasiona do czego zmierzam dzisiaj po wielu miesiącach nie pokoju dostałem postanowienie w tej o to sprawie a brzmi ono tak

POSTANOWIENIE

w przedmiocie dowodów rzeczowych

po umorzeniu dochodzenia

Krzysztof Nowak- asesor Prokuratury w .............

postanowił

1.Dowody rzeczowe w postaci pozostałe po badaniach liście i systemy korzenne w ilości 25 szt

nasiona roślin konopi o łącznej masie o,o34 g w ilości 3 szt

ZWRÓCIć ZA POKWITOWANIEM ..............

najlepsze jest uzasadnienie napisze tylko część

pod nadzorem prokuratury w ........ prowadzone było dochodzenie w sprawie ww w dniu ....... funkcjonariusz policji w ......... uznał za dowód 25 roślin koloru zielonego oraz 3 nasiona koloru brunatnego zabezpieczone w toku postępowania dowody zostały poddane badaniom przez biegłych z zakresu badań chemicznych . Biegli po przeprowadzonych badaniach nie byli w stanie stwierdzic czy w zabezpieczone rośliny stanowią konopie inne niż włókniste natomiast w odniesieniu do zabezpieczonych nasion stwierdzili iż nie są one ujęte w załączniku do Ustawy o przeciw działaniu narkomani . Z uwagi na powysze wnioski biegłych postanowieniem z dnia ..........

przedmiotowe dochodzenie zostało umożone wobec braku wystarczającego uzasadnienia podejrzenia popełnienia przestępstwa. postanowienie jest prawomocne z chwilą wydania .

z czego się cieszę

dodam ze nasiona były pewne i dobre

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

o kolego ten sad to chyba jacys kretyni policja wydaje pieniadze na to zeby zorganizowac zasadzke itd .Ta cala farsa nazwana systemem sądowniczym jest tylko i wylacznie do podcierania sie tymi wyrokami itd Ziomek zlap tego co strzelał po garach i mu przetlumacz ze tak nie wolno a co do polskiej wladzy i sadów to je**c ja glęoko w du*e sam mam wyrok za głupie 2 krzaczki ... Tobie sie udało i jestes farciarzem .SAdz jeszcze wiecej !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+