Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

Witam

Opisze całą sytuacje. Dwa dni temu jechaliśmy we trzech samochodem. Zostaliśmy zatrzymani przez policję kryminalną. Wszyscy zostaliśmy przeszukani nic przy nas nie znaleziono, przeszukali więc samochód. W samochodzie znaleźli ok 6 gram które należało do mojego kumpla (właściciel samochodu) i jakieś fifki. Zakuli nas i na komendę. Tam kolejne przeszukania i pytania od kogo to. Kumpel którego było ziółko powiedział że to nasze wspólne :zliscia:. Znaliśmy tylko ksywe dilera podaliśmy ją policji. Zabrali mnie na morfo touch nie wykryto obecności THC, potem alkomat 0,00. Pytali sie kumpla po co nam tyle on ze dużo pali. Pojechali do każdego z nas na przeszukanie mieszkania a nas wsadzili do aresztu. Od początku mówiełem, że to nie moje. U kumpla którego było zioło nie znaleźli nic u mnie też nic ale u tego drugiego znaleźli ok. 3g. Siedziałem w areszcie ok 20 godzin (wszyscy siedzieliśmy w oddzielnych celach). Potem zabrali mnie na przesłuchanie, chcieli żebym sie przyznał do winy i podpisał dok. że to było nasze wspólne i się na to składaliśmy. Nie przyznałem się do tego, powiedziałem że raz byłem z nimi jak kupywali ale nie wysiadałem z samochodu. Powiedziłem że to kumpla kierowcy albo ich wspólne. Pytali sie czy paliłem powiedziałem że kilka razy. Moi kumple przyznali sie do posiadania i podpisali że to było wspólne. Kumpel którego było zioło dostał 8 miesiecy w zawieszeniu na 3 lata. Wypuścili nas. Zatrzymali tylko telefony do ekspertyzy. Miałem tam kilka fotek ziola, filmiki jak palimy itp. Co mnie teraz czeka. Dodam tylko że mam 17 lat za 20 dni kończe 18.

Jak sprzedajesz to będziesz cwelem

Informacja, że cwel dotknął kotłów ze wspólnym jedzeniem jest wystarczającym powodem do buntu i odmowy przyjęcia posiłku przez całe więzienie. Miejscem przypisanym cwe***i jest najczęściej kąt, gdzie stoją kible. Tam jada, żyje, spędza większość czasu. Wychodzi wtedy, gdy faceci spragnieni są pieszczot.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Będą chcieli wycisnąć z ciebie jak najwięcej informacji niedaj się wziąść pod h...ja

Jak zapytają czy paliłeś to możesz powiedzieć że tak kiedyś tam ale niepamjętaszdokładnie kiedy

a jak spytają ile razy to odpowiedz pytaniem na pytanie a ile razy w życiu pił pan piwo

No chyba że trafisz na abstynenta raczej niemożliwe

Kto o takich żeczach pamjęta ile razy bo jak powiesz że 2 a potem wyjdzie że 3 to powiędzą ci że składasz fałszywe zeznania

Powiedz że kilka razy w życiu paliłeś niejesteś wstanie powiedzieć ile bo nie chcesz skłamać a do tego nigdy nie kupowałeś zawsze to było w takich dziwnych okolicznościach na jakiś imprezach dostałeś skręta jusz rozpalonego do ręki sztachłeśsię i komus tam oddałeś nie pamjętasz nawet komu bo byłeś pijany a wtedy często poznajesz rużnych ludzi nawet niewiesz jak mieli na imię :joint::blant:

Jak policja będzie się ci pytać czy niewiesz kto chandluje to ja na twoim miejscu bym się ich spytał a jak wy nie wiecie to skąd ja mam to wiedzieć czy ja jestem tajniakiem

Pamjętaj że będą mieli rużne metody zazwyczaj jedna z 2

1 Na miłego podejdą do ciebie jhak do kumpla zaczną gadać o pierdołach tak żebyś urusł i asz nagle sam się otworzysz dla nich.

2 Na straszaka Będą ci wciskać kity że pujdziesz siedzieć i takie tam oczywiście blef z ich strony byś sie wystraszył

jak będziesz w charakterze oskarżonego to jak przyjdziesz to odmów składania zeznań i zaoszczędzisz trochę na czasie aż cię wezwą w charakterze świadka

a wtedy ja bym tak zrobił zarządaj niech ci przeczxytają prawa zanim zadadzą jakieś pytania i bez zastasnowienia nic nie podpisój :google:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+