Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

w33136 ten dil musialby byc glupi zeby mowic komu sprzedawal, przeciez wtedy jednoczesnie by sam siebie wkopywal, no chyba, ze to jakis małolat i ze strachu sypnie wszystko co wie jak go przycisna. nie dla swietego spokoju nie trzymaj nic w domu przez jakis czas a w razie jakby jkednak jakims cudem sie do Ciebie odezwali to Ty nic nie wiesz, typa znasz z imienia, nie wiesz, ze dilowal i nigdy od niego nie brales i nie masz pojecia dlaczego Ciebie podal

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no chlopak niby z 22 lata ma to moze sie nie bedzie sypal, w domu nie mam nic bo wszystko wyczyscilem, pytanie mam jeszcze czy w razie jakiejs akcji jest mozliwosc postawienia zarzutów za kupowanie od dila ale bez znalezienia czegokolwiek przy mnie???

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hempu, bo zawsze jaraliśmy u niego na strychu, i nie chciało sie otwierać okna to wrzucalismy w taką "szczelinę" (nie wiem jak ci to wytłumaczyć :D) między poddaszem a ścianą. No nieważne- pies tropiący nie mógł tam wejśc, to ciekawski policjant wszedł.. I pierwsze hasło:"Qrwa, w tych gwizdkach to jest z 5g palenia"! :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mi sie troche oberwie. Pol osiedla wiedzialo ze mam boksik z pokrzywami. Nie miałem zadnych problemow ani wrogow do wczoraj. Moj brat byl zdolny, poszedl na psy i wygadal wszystko.

+ bardzo milo i kulturalnie bylo - normalna gadka z policjantem na przesluchaniu, mowil mi co warto powiedziec a czego nie

+ nie mialem tego w domu

+ nie przyznalem sie do wytwarzania

+- znalezli nasionka w domu, powiedzialem ze wyjete z pokarmu dla papug i kanarkow

+- powiedzialem ze myslalem ze to konopie przemyslowe

+- policjant powiedzial ze pewnie mnie nie wsadza

- pobrali slady daktyloskopijne z wyrobnikow i ode mnie

- przyznalem sie ze wiedzialem o pokrzywach i ze je podlewalem

czy pokrzywy zanim kwitna maja jakies substancje nielegalne i czy przypadkiem nie moga byc zaliczone do odmian wloknistych, ktore sa legalne za pozwoleniem

moze ktos mial jakies doswiadczenia, prosze o rade, pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+