Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam!

zdarzyło się coś nieprawdopodobnego.

Mianowicie kiedy byłem w szkole przyjechała :pies: pod mój dom i odwiedziła moich sąsiadów (normalne domy) i po ok 20 min odjechała nie wchodząc do mnie (może to i dobrze). zastanawia mnie fakt czemu akurat ich odwiedziła kiedy z oby dwóch sąsiadów nigdy nie miał do czynienia z prawem, a tym bardziej ze są to ludzie w podeszłym wieku. I czemu akurat sąsiedzi po 2 moich stronach.... nie wiem moze sie shizuje ale dla mnie to podejrzane... czy bez nakazu mogą wejśc na chate i posprawdzac wszystkie pomieszczenia?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja mailem taka akcje w gimnazjium. Strzelili mnie z ucha poedagoczce ze diluje w szkole... Przyjechala piesa do szkoly, przeszukali mnie ale nic nie znalezli[kosz w kiblu rox!] Dostalem wezwanie na psy, tam 11osob zeznalo przeciwko mnie:O a ze to byla moja druga akcja z baksem to trzaslem porami, wyparlem sie wszystkiego, czesc osob zmusilem[ :zliscia: ] do zmiany zeznan w sadzie i zeby mowili ze na psach wam mowili a oni potwierdzali tylko. Wyszlo tak ze zostalem uniewinniony, a Ci co przyznali sie ze jarali mieli przejebane :] a ja pozostalem czysty i tamci zostali pojechani grupowo po wszystkim :) :zbakany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+