Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

Koleś jest nieźle po*****y skoro przyznał się , że dilował przez 3 latka i na dodatek , że udostępniał 40 osobom ... omg on ma kał w głowie :0 . Co do tego , że Ci sprzedawał i że z nim paliłeś to mów na psiarni zgodnie z prawdą i z tym co ten ziomek zeznał , żeby wersje były te same bo inaczej was będą ciągać w nieskończoność do ustalenia spójnych zeznań . Zawsze grożą , że za dupcie czy grama którego miałeś rok temu mogą Cie wjebać , ale to czcza gadanina . Nie masz co się martwić nikomu oprócz was nie postawią zarzutów . Miałem identyczną sytuację i też byłem w roli świadka ... nic mi się nie stało i jaram do tej pory wesoły i szczęśliwy :) . Co do tego wstrzymywania się z paleniem przed i po rozprawie to rób jak chcesz ale imo nie jest to konieczne ... oni oprócz zeznań nic nie chcą od świadków i nawet się nimi później nie interesują specjalnie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zeby dilowac trzeba miec nerwy ze stali albo byc glupim, ten ziomek najwyrazniej nalezy do drugiej grupy. chcial du*e pewnie rataowac a jeszcze sie pogdnebia. teoretycznie nie powinni ci nic zrobic, zeznajesz na niekorzysc dila, jako swiadek, a teoretycznie ustawa mowi, ze powinno sie klasc nacisk na sciganie handlujacych. niby jestes dla prokuratury teraz ten dobry co im robote ułatwia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

to jest wlasnie hu***a bo jak cie pizna i nie bedziesz w tym momecie zrobiony ale jak dojda ze mnasz w sobie thc to juz po prawku

nie, jezeli nie jestes w tym momencie zrobiony to nie moga Ci nic zrobic... jak np. dzien wczesniej paliles i na nastepny dzien :pies: sprawdzali Cie narkotestem i miales wynik pozytywny to idziesz na krew... jezeli wyjdzie, ze nie byles w tym momencie zrobiony to nic nie tracisz...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie, jezeli nie jestes w tym momencie zrobiony to nie moga Ci nic zrobic... jak np. dzien wczesniej paliles i na nastepny dzien :pies: sprawdzali Cie narkotestem i miales wynik pozytywny to idziesz na krew... jezeli wyjdzie, ze nie byles w tym momencie zrobiony to nic nie tracisz...

Tak... tylko wytłumacz mi jak dojdą do tego po badaniu krwi, że nie byłeś porobiony... skoro we krwi THC siedzie nawet do miesiąca!?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ustawa o ruchu drogowym mówi art 45.1 zabrania sie kierowania w stanie nietrzeżwości lub po użyciu alkocholu lub podobnie działającego środka

Jak to interpretować bo nieznam środka ktury działa jak alkochol czy amfa działa jak alkochol? czy trawka? i co to znaczy po użyciu podobnie działającego środka jaki czas niema nic napisane. w ustawie o ruchu drogowym?czy jak raz zapaliłem albo wypiłem piwko to wg tego zapisu niemoge jusz nigdy jeżdzić Dla mnie przepis jest nieprecyzyjny .

I czy np po 20 godzinach w pracy zmęczony oczy mi się zamykają i jestem jak pijany choć jestem trzeżwiutki to czy praca była środkiem działającym jak alkochol? :pimp:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie dawno kumpel pisał do mnie czy mam mu załatwić jaranie. Było kilka esemesów na ten temat jednak do niczego nie doszło gdyż nie miałem skąd wziąć. Jednak jego rodzice przeczytali te esemesy i chcą mnie dać na policje i te sprawy. Grozi mi jakaś kara za to jeśli nic ode mnie nie otrzymał ani ja nie miałem nic w ręce?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+