Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

Gość malimartaa

w ogóle nie chcecie pomagać to nie!

Weźcie zacznijcie lepiej uważnie czytać!

jeszcze raz! Napisałam : "podali mi taką wersję...." a nie Podałam taką wersję! ludzie zastanówcie się trochę!

i ch*j! miałam na przechowanie i co z tego! czy to istotne? Nie! więc przestańcie pi******ć!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale pamiętaj, że łatwiej byłoby pomagać i nikt by Cię nie podejrzewał, że ściemiasz jeśli powiedziałabyś całą prawdę. Jeśli podpisałaś wersję z uprawą mogą Ci dołożyć za nią. Jeśli byś powiedziała, że chłopak dał Ci na przechowanie a Ty go nie wydałaś też mogliby Ci dołożyć. I tak źle i tak. Ale jeśli już to podpisałaś to musisz(powinnaś) zostać przy tym.

Samoukaranie polega na wyznaczeniu przez oskarżonego/oskarżoną kary do której prokuratura, sąd przychylą się lub nie. Nie wiem tylko co to ma wspólnego z Tobą :) Może cioci chodziło o dobrowolne poddanie się karze. Jeśli tak to są tego złe i dobre strony. Bo jeśli nie czujesz się winna i uważasz, że to nic złego a sąd ma inne zdanie może się to zakończyć gorzej dla Ciebie.

Jeśli się mylę proszę o sprostowanie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość wspolpraca
i ch*j! miałam na przechowanie i co z tego! czy to istotne? Nie! więc przestańcie pi******ć!

Istotne nikt Ci nie uwierzy ze to masz z własnej uprawy (spróbowałam i mi nie podchodziło- nie uprawia się 10-15 krzaków żeby spróbować jak smakuje ) po drugie jakieś zeznania Cie obciążające mieli bo uzyskali nakaz przeszukania trzecie Jak twojego chłopaka złapali jak sprzedawał czy posiadał i maja dowody na to (może dlatego to przeszukanie) to jest a może raczej było ( dlatego było bo pierwsze zeznania są najbardziej brane pod uwagę- "bo już coś Ci podali" jak napisałaś) wyjście z tego a mianowicie schował to u ciebie bez twojej wiedzy.

Nawet jak powiecie ze dostałaś to od niego na przechowanie to i tak to nie umniejsza twojej winy.

Nie można Ci pomóc jak będziesz kręcić, ty mów prawdę a ja ci powiem czy to jest istotne czy nie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość HeavenzAlmighty

5 osob na mnie zeznawalo i jestem w ciemnej dupie.... mam 19 lat, a pani prokurator powiedziala ze jesli sie przyznam do winy to dostane najnizsza kare czyli 1miesiac w zawiasach na 3 lata i kuratora na okresy probny... powiedzialem ze nie ma mowy itd ze nie ma dowodow ze jestem czysty i mnie zaprosila znowu na przesluchanie.. boje sie ze mi zrobia testy.. poza tym to i tak sie nie wywine

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+