Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Tripy na Salvi Divinorum


ambicja

Recommended Posts

  • Replies 452
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

3 browarki juz poleciały...dwa przedemna hehe, dwa szkła zbuchane...trzy przedemna :D Salvia x30 przygotowana i wymieszana z suszem, bongo wypełnione wodą...żebym później nie musiał tego robić...muza Trane ciągle leci i nastrajam juz się do mega podróży a napewno taka będzie..o kur.... ale się ciesze :D:D za 2-3h odlatuje i myśle że jeszcze do was wróce.

Wszytskie ostre przedmioty już wyniesione z pokoju...stół równieżm biórko itd :D pierd.... nie będę ryzykował...już dwa razy głowa rozbita i ręka. Poduszki z całego domu poznosiłem i rozłożyłem przy ścianach i meblach.

Okno zabiłem jedną dechą tak żebym niemógł otwrzyć hehe w końcu to moja chata więc moge...drzwi potem zamkne na klucz i schowam i jazda.

Podróż odbędzie się w całkowitej samotności bez świadków..tak zdecydowałem. Pomyślicie no co za świr..takie prygotowania itd myślcie co tam chcecie ale ja wiem swoje i znam moc tej rośliny i wiem co ona potrafi robić :D

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+