Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Salvia Divinorum - uprawa szałwii

Guest MicBar

Recommended Posts

• Replies 24
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest b@arto

Podlewaj ja rzadziej, robaki lubia wilgoc ( salvia niekoniecznie) wiec jak jej nie bedzie to robaki tez znikna :D A jezeli przymywasz woda to tylko odstana zeby nierobil sie osad na lisciach.

Jak często ja podlewać?

Ostatni raz podlewałem ją z tydziń temu a ma dalej mokro myślałem zeby poczekać jeszcze z tydzień niech by przeschła i dopiero podlewać.

Delikatnie bo ostatnio coś przelewam a ta ziemia do kaktusów za 1 razem przepuszczała wode a teraz chłonie jak gabka i nieprzepuszcza wody.

Niewiem ile bym jej lał to nieprzemyśc i . dziury sa na spodzie doniczki tak wiec spokojnie o to sie nie boje . co mam zrobić z ziemia??

przesuszyć jeszcze ?

chodziło mi o to ze ziemia zamiast przepuszczac wode to ja utrzymuje w sobie .

i jeszcze jedno czemu liście na noc klapną ?? nawet wygladaja jakby zwiedły . czy to normalne ?

mam problem . po kazdym podlaniu następnego dnia pojawia mi sie grzyb na ziemi?? dodam ze ziemia była wilgotna to ja przez 2tyg niepodlewałem , wysłcha a wiec wczoraj ja podlałem a dzis na ziemi jest brzyb, pleśń . co mam robić :?: :?: :?:

boje sie ze ta pleśń moze dojść do kozeni i mi roślinka padnie. :roll:

pozdrawiam :wink:

no teraz to juz jej niemam pozbierałem i wywaliłem . dosypałem suchej ziemi . białe plamki, kropki . za jakiś czas jak beda to dam fote

[ Dodano: 2008-04-27, 11:23 ]

znów sa te jakies małe robaki jakby mszyca bardzi małe czarne łeb białi ale bardzo małe pod lupa je widać co to mozę być ?? i jak z tym walczyć wpieprzaja mi liście liście staja sie przezroczyste jak z tym walczyć i co to może być ??

• 2 months later...

Witam :)

Dostalem sadzonke SD i nurtuje mnie pare kwestii.
Otoz, po rozpakowaniu okazalo sie, ze liscie sa poczerniale(nie jakos masakrycznie), a dwa z nich zrobily sie zolte. Podejrzewam, ze wszystko wroci do normy po wlozeniu roslinki pod klosz(juz przygotowany), ale wole sie poradzic bardziej obeznanych w temacie.
Czy musze ja odrazu podlac? nie wiem ile byla w podrozy i kiedy ostatnio byla podlewana, na na wierzchu doniczki jest jakas gazeta i jest ona nadal lekko wilgotna.

• Vito unlocked this topic