Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Muzyka na salviowe tripy


berylium

Recommended Posts

  • 6 miesięcy temu...
Alexsandro Da Silva - Use Another Pass - chillout, ambient lub wolny trance

Na szałwii to nagranie umożliwi wam cofnięcie się czasie do waszych najważniejszych życiwych wyborów, oczywiście jak się na nim skoncentrujemy to działa świetnie. Muza jest jakby medytacyjna i czuje się jakby się z nią płynęło, a słowa wplecione w utwur rewelacyjnie nas prowadzą tam gdzie ma nas utwur zaprowadzić. Czas utworu 7:03 minuty. Generalnie sam wykonawca ze swoimi utworami wymiata szkoda, że zrobił ich tylko kilka.

ten kawałek jest teraz dostępny do przesłuchania na youtubie:

:D
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Jest coś nowego fajnego jako składanka na full relaksowanie się przy dobrej wibrze, naprawdę muza wymiata i polecam każdemu, bo jest to coś zupełnie innego i niepowtarzalnego w świecie chill ambientu
 

Co do muzyki relaksacyjnej i medytacyjnej polecam składankę Hi-vibratiion for inspiration, która to jest chillowoambientową muzyką w której najważniejsze jest wibrujące z określoną częstotliwością tło. Dużo indukujących błogie i mistyczne stany dźwięków


:zjarany::mexican::zjarany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...

Odświeżę temat. Może ktoś odpowie :) Ciekaw jestem czy takie coś jest dobre do posłuchania sobie na tripie. W angielskim nazywają to tibetan throat singing, po polsku nie wiem jak by to przetłumaczyć :D Odnoszę wrażenie że może wkręcić badtripa, ale brzmi mistycznie, tak jakoś mi pasuje do Salvii. Może ktoś sobie stestuje i opisze co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 5 tygodni później...
Gość etnozielarz

nie wiem, chyba sam musisz sprawdzić.

Ja kiedyś słuchałem do tripów amethystium odonata i mogę polecić w 100%. Każdy utwór jest inny i pozytywnie oddziałuje odczucia /tripa.

Szczególnie w pamięci utkwił mi taki piękny kobiecy głos z kawałka Strangely Beautiful

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+