Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Co lubicie robic na fazie?


sweet_sensi

Recommended Posts

Lubie sie dobrze nasmazyc zalozyc sluchawki reggae albo jakies "czarnuchy" (zajebisty czarny rap - hmm chodziasz latynosi tez sa zajebisci np Cypress HIll - oni w sumie tez czarni tyle ze biali :D - ogarniacie o co mi chodzi ;d?) ... wsiasc na skuter i posmigac sobie wieczorem cieplej nocy po miescie spotkac ziomka/ziomalke podjechac do nich zajarac z nimi - chociaz szluga jak by nie mieli ochoty na ziolo pogadac co tam u nich ;] - lubie taka typu faze... tylko kto mi bedzie placil za paliwo ;d?

BLESS!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Najbardziej lubię wyskoczyć gdzieś w plener tzn iść gdzieś z ziomkiem, ułożyć się na trawce i palić lolki ale, że nie zawsze jest taka możliwość( pogoda itp) to czasem siedzę przy kompie...próbuję robić muzę, grać a w najgorszym wypadku oglądać film( nie lubię bo zamuła łapie)...Macie jakieś pomysły, co robić na fazie? :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

najlepiej jest zebrac sie z ziomkami którymi paliłeś i zaczac Freestylowac ...

ja Staram bawic sie słowami i układać Beaty ...

z ziomkami sie zajebiemy freestylujemy do beatu ... tzn staramy sie xD arcydzieło to na pewno nie jest :D

jakis filmik lub gra z ziomkami w PES 2009 :P i zaklady :P

spac ... jesc ...

to lubie najbardziej :) :zbakany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

haha :D ja kocham na zjarce siedzieć na forum jak teraz ;d teraz także słucham muzy.. "Propaganja 2006" :D palciee ganje bo umrzecie!! :D haha ;d boskie, no i jem sobie dużą paczke chipsów ;d a zaraz pojde ogarniać spaghetti :D ogólnie jestem po bongosie, lolku i lufce :D jest pięknie! Bless Ya :D a co do tematu, to lubie siedziec z ziomkami ;d zawsze jakies wkrety odchodza :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hehe, ja lubię słuchać muzyki, z reguły (bo chyba innych jeszcze nie próbowałem) polskiego hh. Muza przypływa mi przez głowę tworząc kształty, to jest super. Lubię jeszcze próbować różnych potraw :D Każda inne doznanie. Polecam: rutinoscorbin - wydaje się, że robi się z niego błoto :D, cukier (zmienia się w piasek), oprócz tego polecam zjeść żelki - bardzo fajny efekt - mam na myśli tzw. malinki czyli żelka malinowa w kształcie maliny otoczona w takich cukrowych kuleczkach (Wiadomo o co chodzi) - efektu nie ujawniam i pozostawiam do przetestowania. No i oczywiście siedzieć z kumplami :D Zawsze coś się wkręci jakiś tekst czy coś, wszyscy mają zabawę z tego i się cieszą. Kolejną rzeczą do polecenia jest liczenie bądź wymienianie różnych rzeczy z głowy tzw. opiszę może sytuację - mówię do kolegi: powiedz mi alfabet, a on: raz, dwa, trzy... :D Za drugim razem było lepiej: powiedział pół alfabetu i zaczął liczyć znowu. Jest wiele kombinacji typu: wymień mi. Polecam próbować różnych i sprawdzać co ciekawego z tego wyjdzie. Dobrym pomysłem jest też granie na komputerze. Najlepiej w jakieś wyścigi, ostatnio grałem w Burnout Paradise. Poczucie prędkości niesamowite :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Macie jakieś pomysły, co robić na fazie?

Polecam wybrać sie do lasu z koleżkami :P zawsze jakiś brecht sie znajdzie.Ja osobiście jak sie skopce lubie posłuchać muzyki, pobrechtać w towarzystwie ( najlepiej wejść tam gdzie jest dużo ludzi np. hipermarket i brechtac z ludzi i "lanserów"). Od czasu do czasu lubie przykurzyć i pójśc na gokardy.

lub gra z ziomkami w PES 2009 :
no jak czasem u mnie sie zbierzemy w kilka osob to jazda z tematem i turniej w PES 6 , a Ci co nie grają to w karty :) faza śruba , a jak sie zaczną kumple wyzywać (na zwałke) to jest taki śmiech,że przesada.Ogólnie to nie lubie zamulać jak sie skopce ,ale ostatnio częściej mi sie do zdarze :offtopic: pzodro
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja zwykle wsiadam rano w auto :P ustawiam sie z jakims ziomem bo 2 niestety nie mieszcze, bierzemy piatala i jazda gdzies na plenery na bongi :P kocham uwalony jezdzic autem, fure w sumie 2x rozbilem ale wlasnie na trzezwo jadac po sort xD na fazie sie zajebiscie wkrecam w jazde i bita. Poza tym jak siedze w domu sam i cos sobie przybucham to zostaje Lineage 2 i kox z typami z klanu :P zawsze sie tu z kims pogada, tu kogos spierze :P ... No a wieczorami to zazwyczaj TV. W walentynki rzucilem moja pusta panienke wiec mam duzo wolnego czasu :P

BlessXX :ganja::ganja::ganja:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+