Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Co lubicie robic na fazie?


sweet_sensi

Recommended Posts

Zależy co palę 8) jak indyjkę to wtedy się pierdolnę na kanapie i filmy oglądam do tego bonio dorzucę dla "smaku" i jest super poza tym często sobie wkręcam że to ja jestem tak na żywo w tym filmie i dziwne akcje są a potem zajawka "co ja do cholery robię ?" Zaś po sativie jak jestem sam to ide w miasto w ludzi w tłum i śmieje się z nic na potęge tak w skróconym opowiadaniu :]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jem sobie dużą paczke chipsów ;d a zaraz pojde ogarniać spaghetti :D

Smacznego! Gastro rzadzi ^^ ;D

a najbradziej lubie grac w zoske z ziomkami na fazie :D

Eeee... tez gram z ziomkami w zoske ale nie jak sie najaram bo szczerze - NIE CHCE MI SIE :D

ocham uwalony jezdzic autem, fure w sumie 2x rozbilem ale wlasnie na trzezwo jadac po sort xD

Oj zebys wiedzial ziomek! Jak ja juz smigam po bake - to nie ide tylko "zapierdalam" jak glupi tym moim małym "bzykiem" (skuterkiem) ;D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie grałem nigdy w Cs na fazie, ale wydaje mi się, że Quake jednak lepszy. Na prawdę polecam Nie ma bata żeby złapać zamuł

W quake jeszcze nie gralem najarany ale bania moze byc przednia bo to bardziej fantastyczny swiat :D - musze sprubowac 8)

Wiecie Co! Troche sie zawiodlem na Was :? Moze to glupie ale mialem nadzieje ze ktos napisze ze lubi rozmawiac na "fazie" o waznych rzeczach i sprawach - ogolnie o zyciu o polityce o milosci o ludziach o tym co sie dzieje wokol, o problemach by sobie pomagac nawzajem - co doprowadzi do Szacunku w srord ludzi i wtedy wszyscy sie polacza i beda dazyc sie Szacunkiem Zaufaniem i Lojalnoscia - Bo jak jest SZACUN to jest WSZYSTKo a jak go nie ma to nie ma nic... . - To ze zwracam uwage na to ze nikt tego nie napisal nie uwarzam ze tego nie robicie! - przeciwnie mam nadzieje ze rozmawiacie na powaznie bo to bardzo wazne! Poprostu mialem nadzieje ze ktos ogarnie w koncu i o tym napisze 8)

KolooooroooooOweEeee...: :peace: BlesssssssS!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zyciu o polityce o milosci o ludziach

kiedys sie zdarzalo nawet często jak kopcilismy w większym gronie :) ale kilka osob sie sfrajerzyło ,jedna bardzo bliska mi osoba zginęła, jeszcze inni z paczki sie powyprowadzali ,porobili dzieci...tak ogolnie to teraz kurzymy przewaznie w 3 osoby ,czasem sie ktos nawinie i wtedy wspominamy stare dobre czasy jak sie skopcimy ( jak to wtedy było i czasy gimnazjum ...ahhh najpiękniejszy okres w moim życiu ! )

SZACUN to jest WSZYSTKo a jak go nie ma to nie ma nic...
polecam kawałek Molesta-Szacunek ,bardzo dobry :):offtopic: pozdro
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+