Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop Salviowy


Gość

Recommended Posts

odswieze troche temat :) salvia juz nielegalna wiec czasem lepiej wiedziec co mowic , i tu rodzi sie moje pytanie - jakie roslinki wygladaj podobnie do salvii ? :pies: moga sie czasem przyczepic i chciec dowiedziec co to za roslinka (odpukac :D) wiec co im powiedziec ? jaka roslinka wyglada podobnie ? :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

PoLek, Wydaje się, że jeśli taki pan :pies: zapyta co to za roślina a my mu mówimy, że to tylko jakaś tam odmiana szałwii to nie najlepszy pomysł na ukrycie SD.

Jeśli będzie choć trochę kumaty to może być przypał.

Najlepiej w ewentualnej rozmowie z policjantem nie użyć w ogóle słowa "szałwia". :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość marco86


Moze i warto miec taka wymowke, ale jak Ci wpadna paly z donosem ze masz "narkotyczna szalwie" to Ci zajebia połowe kwiatków z chaty, przy okazji rozpruja fotele szukajac np jej nasion, nie bardzo masz wyonrazenie jak dziala polska policja...
Ale raczej tego sie nie obawiaj za Diesel ryderka to mozesz miec przypal ale nie sadze ze za szałwie jest za malo popularna i nie ma na tym biznesu jak na mj.
Delegalizacja szalwi byla spowodowana checia udupienia dopalaczy bo panstwo nie mialo z tego kasy i wladzy nad ludem taka jak naprzyklad ma z walki z mj, bo teraz naprawde bardzo malo ludzi brdzie uzywac salvi - no i dobrze. No i zrobili to tez troche pod moherowa publiczke.
Czu ktos słyszał ze jest juz jakis akt oskarzenia o posiadania/handel/uprawe salvi?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość marco86

to sie nazywa chyba ashwuanga czy jakos tak potocznie "indyjski żeńszeń" to roslina lecznicza takie d, rzewko i nasiona i sadzonki sa w magicznym ogrodzie jeszcze, nu to właśnie z takiego nasionka wyrosło. No ja juz dawno mam szałwię kiedy była legalna i wszyscy wiedza ze to "szałwia", no co zrobic...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Ktos tu pisal ze na innym forum wyszła komus kicha z hydro, ale może popełnił jakies błędy. Latem kiedy salvie na parapecie mi marniały najlepsze zdrowe liscie miały klony w buteleczkach z wodą. Tez ciagle mam w planach taki mały experyment.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+