Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Hodowla / Breeding - Offtop


Gość

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

"bo z femek będzie duża tendencja do hermienia"

Ta teoria juz od dawna nijak sprawdza sie w praktyce.wc**j osob robi femki z femek i jakos nie ma niewiadomo ilu przypadkow hermienia.Spojrz sobie nawet na nasze seedbanki, gdzie masz duzo nasion f2fem z roslin, ktore wystepuja tylko w postaci feminizowanej i jakos nie ma ciaglych skarg na hermienie sie krzakow.Oczywiscie zgodze sie, ze lepiej robic z regularow-wiadoma sprawa, ale z femek tez spokojnie mozna :wink: :zbakany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 9 miesięcy temu...

Skoro wszystkie 80 sztuk dalo pewna ilosc pestek, to jakas tendencja do hermienia na pewno jest.To czy beda to pestki feminizowane, ktore beda sklonne znow wydac nasiona mozesz sprawdzic tylko w jeden sposob-musisz je wysiac ;) Co to byly za nasiona, jedna odmiana czy wiele roznych?Uprawa indoor czy outdoor?Mozliwosc zapylenia niesamoistnego calkowicie wykluczona?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Odmiany FMS maroc ,Purple maroc ,sativa,.Wszystko aut.W promieniu 2 -3 km nie było zadnych krzakow,chyba ze przeoczyłem ale watpie.

Przy harvescie nie widziałem zadnych oznak.?

Już je wysiałem rosna dużo lepiej niż kupione:)

Jest możliwość ze cała uprawe szlak trafi?

Ale ogolnie trzeba przyjąć ze to nasiona hermy czy fem??

Srednio wychodzi 3 nasiona z krzaka wiec chyba dadza rade??

A samoprzetrwanie rosliny ??Tworzac nasiona?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+