Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Hodowla / Breeding - Offtop


Gość

Recommended Posts

jak zapylisz rosline z kul fem normalnym menem innej odmiany to jesli ta damka bedzie 100% damką bez ukrytych genów hermy to wtedy wyjda normalne regularne kule, inaczej moga sie trafic hermy albo cała partia kul to beda hermy, dlatego matke przed zapyleniem sie testuje zmieniajac jej foto na 24/24 (dobrze to napisałem wiec nie czepiac sie :P) i patrzy czy nie przyhermi zeby miec pewnosc ze to 100% damka bez tych genów. Z af nie ma tego jak sprawdzac wiec sie zapyla na pałe :P W kazdym razie jak ktos nie zjebal robienia fem to powinny byc kule reg...

robienie kul fem to juz inna jazda

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak zapylisz rosline z kul fem normalnym menem innej odmiany to jesli ta damka bedzie 100% damką bez ukrytych genów hermy to wtedy wyjda normalne regularne kule, inaczej moga sie trafic hermy albo cała partia kul to beda hermy, dlatego matke przed zapyleniem sie testuje zmieniajac jej foto na 24/24 (dobrze to napisałem wiec nie czepiac sie :P) i patrzy czy nie przyhermi zeby miec pewnosc ze to 100% damka bez tych genów. Z af nie ma tego jak sprawdzac wiec sie zapyla na pałe :P W kazdym razie jak ktos nie zjebal robienia fem to powinny byc kule reg...

robienie kul fem to juz inna jazda

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 10 miesięcy temu...

a ja mam takie pytanie odnosnie klonow ktore chce tylko potwierdzic

mam rosline, koncowka fazy weg, z nasion femi, ale nie pokazala jeszcze plci (bo swieci mu 20/4), czy jesli wtedy odetne szczepki, ukorzenie, uloze w boxie razem z roslina matka, i wtedy przestawie na 12/12, to

bede mial zdrowe damki ktore jeszcze podrosna ?

czy moze lepiej potrzymac te kloniki jeszcze jakis czas na swiatle wegowym zeby urosly ? a pozniej dac na flo ?

czy jest mozliwosc zeby z pobranego klona od matki z nasionka femi wyrosl men ?

oraz czy klony urosna przy cieplym bialym swietle ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

1.Moim zdaniem nie.

2.Niby jest mozliwe zrobic dwa wysiewy af'ow w sezonie, ale musialbys wczesnie wysadzac i liczyc na to, ze beda rosly tyle ile w indoorze, bo na oucie z reguly af'y rosna pare tygodni dluzej.

3.Nie.

4.Bedzie to zwykly cross f1, gdzie bardzo maly odsetek roslin moze posiadac mozliwosc autozakwitania.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

czemu nie realne jest wysianie nasion zebranych jeszcze w tym samym sezonie ? wiele ludzi tak robi sadzi się jak najwcześniej pierwszą partie i jak zdążą dojść do lipca np to od razu po zebraniu możesz sadzić nowe krzaki z zebranych wczesniej nasion oczywiście musza poleżeć troszkę ok tyg zanim je wykiełkujesz chociaż moze i możliwe jest kiełkowanie od razu po wydłubaniu ich z topów nie wiem

po za tym najlepiej w takim przypadku wynosic na spota przygotowane w boxie sadzonki ok 2 tygodniowe bo proces kiełkowania i wybijania roslinki nad ziemie na dworze zajmuje nieco wiecej czasu niz w warunkach domowych

przy takich układach jak dobrze pójdzie zbioru z drugiej partii mozesz się spodziewać od połowy wrzesnia do połowy pazdziernika bo tak jak juz ktoś pisał automaty na dworze z reguły rosną koło 2/3 tyg dłużej

co do drugiego pytania to Nie nie ma znaczenia czy pestki są zebrane z krzaków 2 metrowych w wielkich donicach czy z 30cm roślinek w kubkach jeżeli nasiona są dobre dojrzałe to rośliny z tych pestek będą takie jak powinny być

chyba że niski wzrost itp u rodziców jest zapisany w genach a nie spowodowany małą doniczką

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pestki kielkuje od razu po wyjeciu z topow kilka razy testowane ,dwa pokolenia auto w sezonie tez bez problemu i tyez testowane nie raz.
W tym sezonie mialem super crosa zciolem go zapylonego ,a krzak byl wilgotny ,akurat tego dnia nie mialem warunkow wyjac pestek przelezal noc zawiniety w worku foliowym .Ja rano do wybierania pestek a to 100% wykielkowalo jeszcze na krzeku .Nauczka na przyszlosc jak wybierac to od razu i nie zostawiac pestek na wilgotnym krzaku

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 6 miesięcy temu...

Siemka mam pytanko chce zrobic nasiona femi na oucie :/ mam boksa ale nie jest w stanie ogarnąć ponad 60 krzaczków plus klony itp itd pytałem na różnych forach i chce zrobić tak że wybiore najzdrowsze i najładniejsze planty na nasiona.

Matki nasion są femi lub regular i tu jest problem które z tych odmian dojdą na oucie a tak po za tym będę je sadził za rok już postanowiłem bo wku***a mnie to że musicie tyle bulic za nasiona femi i zrobie takie same jak oni maja tylko duzo taniej włoże całe serce w to i duszę zeby nasiona były jak najwyższej jakości a to są odmiany które wybrałem

Dutch Passion

Passion #1,Purple #1,Shaman,Twilight,

Paradise Seeds

Acid,Dutch Dragon,Ice Cream,Lucid Bolt,Opium,Spoetnik #1,White Berry,

Jacky White,Nebula,Sensi Star

Female Seeds

Easy Sativa, Maroc,White Widow x Big Bud,Purple Maroc,

Green House Seed

Great White Shark z Góry dzieki za pomoc :elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość taktrzymaj

Na pewno dojda wszystkie outdoorowe. Indoory lub te które nie są jednoznacznie na outdoor, po zapyleniu raczej na pewno nie dojdą.

Najlepiej zainwestuj tylko w typowe outdoory i zrób f2 i krzyżówki. Zresztą jak zrozumiałem, będziesz chciał je gdzieś sprzedać, a out z tego co wiem jest w Polsce bardzo popularny.

Zamiast tych indorowych możesz wziąc jakieś automaty i też je pokrzyżować ze sobą i z outdoorami.

Z paradise seeds poza ice cream raczej nic nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemka mam pytanko chce zrobic nasiona femi na oucie :/ mam boksa ale nie jest w stanie ogarnąć ponad 60 krzaczków plus klony itp itd pytałem na różnych forach i chce zrobić tak że wybiore najzdrowsze i najładniejsze planty na nasiona wszystkie matki nasion są femi i tu jest problem które z tych odmian dojdą na oucie a tak po za tym będę je sadził za rok już postanowiłem bo wku***a mnie to że musicie tyle bulic za nasiona femi i zrobie takie same jak oni maja tylko duzo taniej włoże całe serce w to i duszę zeby nasiona były jak najwyższej jakości a to są odmiany które wybrałem

Dutch Passion

Passion #1,Purple #1,Shaman,Twilight,

Paradise Seeds

Acid,Dutch Dragon,Ice Cream,Lucid Bolt,Opium,Spoetnik #1,White Berry,

Jacky White,Nebula,Sensi Star

Female Seeds

Easy Sativa, Maroc,White Widow x Big Bud,Purple Maroc,

Green House Seed

Great White Shark z Góry dzieki za pomoc :elo:

jeżeli chcesz mieć dobrej jakości nasiona to radziłbym ci nie robić ich z femek tylko z regularów dopiero z regulara pobierasz klona matke i go pryskacz STS, cs, czy czym tam chcesz :) bo z femek będzie duża tendencja do hermienia się i rób to koniecznie indoor bo na dworze zawsze coś może ci zapylic innego.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+