Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam a ja mam takie pytanko. . . Jak robicie sadzonki na outa? kiełkujecie je w domu a jak kiełki puszczą wtedy od razu na out czy moze w boxie ze 2 tyg a potem na spota??

bo ja chciałem z 1 lub2 tygodnie w domu w boxie w 1litrowych pojemnikach po mleku. . . czy od razu na spota?? :wodna:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a moge w pudełku po mleku 2 tyg trzymac ? i potem out

A i jeszcze takie pytanko mam. . . mógł bym np. posadzić roślinki gdzieś tak w 10-15 litrowych doniczkach czy też wiadrach żeby roślinki urosły mniejsze?a nie miały te +2metry? chodzi tu o wysokość bo wolał bym żeby mi niższe rosły na spotach żeby się w oczy nie rzucały. . .? co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja mam takie pytanie bo chcem wysadzic Passion 1 i Easy sative wysadzic na out w wiadrach i nie wiem czy czy 10 l nie beda za male??

ja bym ci proponował do Easy sative przynajmniej te 25/30l bo jest to wysoka odmiana i będzie potrzebować dużo miejsca na korzenie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kometa co to za pierd***nie :shock: jak to mogą byc mniejsze :? bo co ? Bo Passion ma mniejsze korzenie ? hahahahaha. Kwestia donicy to kwestia rozrostu rosliny, niezaleznie czy to ES czy P1 czy ch*j wie co.

Na cholere napierdalacie posty nie majac pojecia co i jak ?

Jednego dnia pytacie o podstawy, a drugiego doradzacie gdzie sie da. Paranoja.

Propaganja chcesz duzą rośline daj wielką donice, chcesz małą rosline daj mala donice, prosta zaleznosc czy nie ?

człowieku ty chyba nigdy nie uprawiałeś roślin na zewnącz jestem 100% pewny że jak będzie miał donice 20 lub 25l. to mu tak samo wielka urośnie jak w donicy 30l chodzi mi o passiona 1 bo jest to średniego wzrostu roślina i nie potrzebuje tyle miejsca na korzenie co np. Easy Sativa według twojej teori to jak by je posadził w większych donicach niż 30l np. 50l to dopiero by miał wysoką? zgodzę się z tobą ze jak by je posadził w donicy 10l to mu urosną mniejsze ale nie jak w takich co wyżej napisałem. stary jak jestem czegoś pewien z teori czy z praktyki to doradzam a ze pytam się o nie które podstawy w uprawie in to nic dziwnego to moja pierwsza uprawa in i mam prawo wszystkiego nie wiedzieć a uprawe out już nie jedną mam za sobą i wiem co pisze

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zrób klony passiona i wysadz kolejno w donicach 10' date=' 15, 20, 25, 30 L; a zobaczysz ze wraz z wielkościa donicy roślina bedzie wieksza.[/quote']

nie zgodzę się z tobą klony P1 pod polskim słońcem nie są wstanie wykorzystać więcej niż 15l ziemi chociaż ta odmiana dobrze rośnie pod polskim słońcem jak zastosujesz mniejszą niż 15l. to będzie widać różnice wzrostu a nie jak większą.

Pomiedzy ES a P1 jest taka róznica ze jedno to sativa inna indica' date=' stąd ES moze byc wyrosnac wieksza od Passiona,

dokładnie tak jak piszesz ES na 100% wyrośnie większa a to huba oczywiste czym większa roślina tym większe korzenie.

zapewniajac P1 dobre warunki wyrosnie bez problemu na parometrową choinke.

nie jest wstanie urosnąć większa niż 2m i parę centymetrów a jak chodzi o to że nie ma czegoś takiego jak średnie i wysokie odmiany to się mylisz bosą wystarczy spojrzeć w opis nasiona to raza dwa że ja jakoś rok temu miałem ES i była dużo większa niż pozostałe chociaż miała takie same warunki jak pozostałe szkoda że nie mam już fotek.

a jak chcesz po kimś poprawiać błędy to najpierw spójrz na swoją pisownie to tak na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+