Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

kup mineralną i masz po problemie.

dzieki za odpowiedz ale potrzebuje na jednorazowe podlewanie 15 Litrow wody bo mam 7 22u litrowych doniczek i nie widzi mi sie wydawanie tyg 10 funa na wode przez nastepne 4 miechy,lepiej sie kalkuluje kupic filter za 80-100 funa nieprawda??

prosze o odpowiedz kogos bardziej oczytanego w temacie.

tnx

Ps.tak wiec czy Ph wody zmienia sie po przepuszczeniu przez filtr osmotyczny???

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dzieki za odpowiedz ale potrzebuje na jednorazowe podlewanie 15 Litrow wody bo mam 7 22u litrowych doniczek i nie widzi mi sie wydawanie tyg 10 funa na wode przez nastepne 4 miechy,lepiej sie kalkuluje kupic filter za 80-100 funa nieprawda??

prosze o odpowiedz kogos bardziej oczytanego w temacie.

tnx

Ps.tak wiec czy Ph wody zmienia sie po przepuszczeniu przez filtr osmotyczny???

filtr osmotyczny usuwa tylko zanieczyszczenia powyzej0,5mm. Nie zmiena ph wody. Sa droższe filtry z wenglem aktywnym ktory neutralizuje chlor w wodzie, ale to chyba nie działa na korzyść ph. Niech ktoś jeszcze sie wypowie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema, mam bardzo powazne pytanie do rolnikow mieszkajacych w UK

mieszkam w one bed flat,prad mam na pre pay meter,od 3 tyg hula u mnie lapma 400w gdyz veguje 7 roslin,lapma dziala od 19stej do 13stej.

Dzis rano mialem wizyte typa ,ktory przyszedl sprawdzic meter i wziasc pewnie odczyt zurzywanej energii,otworzylem mu dzrwi bo meter jest na dole w holu,poszedlem na gore do mieszkania i od razu wylaczylem lampe!! Typ siedzial tam okolo 5-10 min po czym zawinol sie do housa obok.

Czy ktos moze wie, czy jest szansa ze moga wykryc zbyt duze zurzycie pradu,szcegolnie w nocy gdy lapma hula razem z boilerem bo jeszce pizga troche w nocy???

Czy w tym meterze pokazuje ze egenrgia jest zurzywana w nocy lub w dzien??

Barzdo prosze o jakas konkretna odpowiedz bo mam ostrego schiza:/

tnx

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Masz Problem??? to wejdź na profil facebook, napisz mi wiadomość prywatną, a z latwością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie pozdrawiam na stronce znajdziecie również foto/video relacje z tegorocznych targów Spannabis 2011 w Barcelonie - Paradie-Seeds zaprasza

 

Dooobre, stary , ale mnie rozwaliłeś, powodzenia i rzuć to co bierzesz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema, mam problem.

Skręciłem sobie pc boxa o wymiarach 40x20x42 cm, do tego 3 świetlówki każda po 23W i 1550 lumenów, do tego 1 wentylator komputerowy. Pomieszczenie w którym znajduje się pc box ma kiepską troche wentylację i mam problem z temperaturą, termometr pokazuje 37 stopni C. Czy jeśli zakupie jeszcze jeden wentylator komputerowy to czy da rade on zbić temperature żeby była prawidłowa? Kasy jest troche mało i szkoda kupywać wentylator jeśli i tak on nie pomoże. Czy może lepiej odłączyć jedną świetlówkę?

świetlowek nie odłaczaj bo itak masz za mało... wentylator ten co masz to wyciagajacy? wdmuchujacy czy mieszajacy?? najlepiej daj wentyl wyciagajacy blisko swietlowek to ciepłe powietrze bedzie wypierd... mozesz tez podniesc troszke swietlowki wyzej ale w pc-boxie to masz raczej na suficie. moja propozycja 2 wiatraczk /wdmuchujacy na dole boxa i wyciagajacy nad/obok swietlowek jak dalej za duza temp to jeszcze jeden mieszajacy ewentualnie dac wiecej energi im jezeli nie masz na zasilaczu 12v bo na wiekszym sie skopca. Najlepsze te z regulacja v od pegazusa

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+